Problem z płytą indukcyjną

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
hestia1992
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2021, 5:10

Problem z płytą indukcyjną

Post autor: hestia1992 »

Czy komuś z was też bardzo często psuje się płyta indukcyjna? Może ja mam akurat jakąś wadliwą, ale po serwis płyt indukcyjnych w Krakowie dzwoniłam już sporo razy. Jak myślicie, zdecydować się na wymianę płyty, oddać na gwarancję? Jeśli mieliście lub macie podobny problem, to dajcie znać.
Okoń

Re: Problem z płytą indukcyjną

Post autor: Okoń »

Płyty indukcyjne naprawdę potrafią być wadliwe, dlatego warto przed zakupem osiągnąć porad prawdziwych ekspertów, by później odczuć rozczarowania. Od siebie mogę polecić portal https://najlepszerzeczy.pl/ gdzie znajdziemy wiele porad na temat wyboru produktów oraz ich konserwacji i poprawnego użytkowania.
Kościkiewicz

Re: Problem z płytą indukcyjną

Post autor: Kościkiewicz »

Dlatego my zostaliśmy przy starej, sprawdzonej technologii gazowej. Która też może być bardzo oszczedna. Wybraliśmy płytę gazową Solgazu z serii Innova. Możliwości funkcjonalne płyty są bardzo duże, ale też jest ona oszczędna. Zmiana całego procesu spalania w zamkniętą komorę pod szkłem wydaje się być doskonałym pomysłem. Do tego jest mniej osadu na meblach, tego tłustego. Właściwie to go nie ma przy tej płycie. Wadą ale i zaletą jest to, że pola grzewcze dłużej są ciepłe. My wykorzystujemy to tak, że po prostu wcześniej wyłączamy gaz. Taką poradę na FB znaleźliśmy i to się sprawdza.
Awatar użytkownika
ada
Posty: 5
Rejestracja: 30 sty 2020, 15:13

Re: Problem z płytą indukcyjną

Post autor: ada »

My mamy płytę Electrolux SenseFry i nie mamy z nią najmniejszych problemów. Gotujemy dużo, czasem naprawdę bardzo długo (gulasz czy rosół nastawiony jest na kilka godzin) i żadnych problemów z płytą.
ODPOWIEDZ