Profesjonalne szkolenie

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
gaj
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2020, 3:18

Profesjonalne szkolenie

Post autor: gaj »

Witam! Gdzie zazwyczaj decydujecie się organizować szkolenia dla pracowników? Ja się wam przyznam, że znalazłem idealny hotel na konferencje w Konstancinie-Jeziornej. Często tam wracam, bo oferują najlepsze warunki do tego typu spotkań. Też macie jedno sprawdzone miejsce?
Ineć

Re: Profesjonalne szkolenie

Post autor: Ineć »

Wszystko zależy od tego, czego szkolenie ma dotyczyć. Ja jako fizjoterapeuta, też staram się regularnie dokształcać. Najbliższym szkoleniem, które planuje, jest to z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ czyli prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy.
Awatar użytkownika
Asuna
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:11

Re: Profesjonalne szkolenie

Post autor: Asuna »

Bardzo często szkolenia są organizowane bezpośrednio w ośrodku szkoleniowym, które je prowadzi. Chociaż teraz dość często przechodzi się też na model online. To trzeba się dowiedzieć jak dany ośrodek organizuje szkolenie. Gdybyś szukał kursów skierowanych psychologów czy psychoterapeutów to Terapia par odbędzie się w https://cbt.pl/szkolenia/terapia-par/ w dniach 24-25 kwietnia i można się zapisywać za pośrednictwem formularza na stronie
dominiśka

Re: Profesjonalne szkolenie

Post autor: dominiśka »

Szkolenia są naprawdę bardzo przydatne, dzięki czemu zyskamy większe doświadczenie, a dodatkowo jest to szansa na duży rozwój. Doskonałą opcją jest szkolenie zamówienia publiczne dla początkujących , prowadzący posiada naprawdę sporą wiedzę dzięki czemu bardzo szybko dowiemy się jak robić zamówienia
Awatar użytkownika
szyszka
Posty: 95
Rejestracja: 16 sty 2020, 14:27

Re: Profesjonalne szkolenie

Post autor: szyszka »

Ja dopiero startuje z firmą :) na razie mam zaplanowane najważniejsze szkolenia bhp. Chcemy tez mocno się zając w firmie tematyka ochrony srodowiska :) https://bhphaczkowska.pl/ochrona-srodowiska/ z ta firmą mamy juz wszystko dogadane, podjelismy stałą współpracę
Miłoszewski

Re: Profesjonalne szkolenie

Post autor: Miłoszewski »

Profesjonalne szkolenia to często powinny mieć przeprowadzane osoby z działu IT. Szczególnie jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Teraz ilość zagrożeń z internetu jest tak duża, że trzeba sie ciągle doszkalać. To sie cały czas zmienia. A dane jakie mamy w firmach są bardzo atrakcyjne dla takiego włamywacza. My korzystamy ze szkoleń od http://iknowit.com.pl/. Mają dużą wiedzę i potrafią ja przekazać. Nasi informatycy sa bardzo zadowoleni z tej współpracy. Nowa wiedza zawsze jest dobra :)
bęcia

Re: Profesjonalne szkolenie

Post autor: bęcia »

ja też stawiam na rozwój i regularnie biorę udział w różnego rodzaju kursach. Poza tymi zawodowymi warto zwrócić też uwagę na te podstawowe jak chociażby związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Ich organizacją zajmuje się m.in firma Transmedyk https://www.transmedyk.pl/. Mają duże doświadczenie, świetnych ratowników, a przy okazji ceny ich usług nie są wysokie.
Awatar użytkownika
Pegass
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:50
Lokalizacja: płock
Kontakt:

Re: Profesjonalne szkolenie

Post autor: Pegass »

Bardzo łatwo można dzisiaj odkryć także nowości modowe i plecak damski skórzany. Teraz są bardzo modne takie plecaki i właśnie niekiedy nawet są wygodniejsze niż torby. Warto właśnie też na takie spoglądać w sieci. Patrzycie na ubrania i dodatki w sieci?

kukri cold steel
https://modatotu.pl/
ODPOWIEDZ