Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Lińka

Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Lińka »

Chciałbym zapytać Was na jaki program do fakturowania warto sprawdzić i jednocześnie z jakiego sami teraz korzystacie i przede wszystkim czy jesteście zadowoleni z podjętych decyzji z perspektywy minimum kilku miesięcy, czy roku bo jednak w księgowości liczy się dokładność i funkcjonalność.
Hygieł

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Hygieł »

Według mnie warto tutaj na pewno wymienić program z którego sami korzystamy, czyli RafSoft https://www.rafsoft.net/ uważam, że to akurat jeden z lepszych programów do fakturowania który przede wszystkim jest stabilny, dokładny i też rozbudowany w zależności od tego jaką firmę prowadzicie i jakie macie wymagania oraz potrzeby. Dla mnie pakiet Standard w zupełności wystarcza, ale też jest wersja bardziej startowa Start i rozbudowana PRO.
Iroń

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Iroń »

Na ten moment korzystam z RafSoft 2021 PRO i daje radę! Szeroka lsita funkcjonalności, konkretna obsługa techniczna i jednak duża wygoda wdrażania go do firmy. W tej cenie zdecydowanie opcja godna uwagi, dlatego warto go na spokojnie przetestować i sprawdzić jak się sprawuje.
Lińka

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Lińka »

Iroń pisze: ↑10 sie 2021, 11:37 Na ten moment korzystam z RafSoft 2021 PRO i daje radę! Szeroka lsita funkcjonalności, konkretna obsługa techniczna i jednak duża wygoda wdrażania go do firmy. W tej cenie zdecydowanie opcja godna uwagi, dlatego warto go na spokojnie przetestować i sprawdzić jak się sprawuje.
A to ciekawe muszę przyznać, mam nadzieję że jeszcze trochę podpowiedzi w temacie będzie nam się oczywiście pojawiało!
Ełek

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Post autor: Ełek »

My od początku roku korzystamy z programu RafSoft 2021 PRO i daje radę! Bardzo dobra obsługa techniczna, dość łatwo udało się go ogarnąć i też bardzo rozbudowany zakres funkcjonalności, chyba żadna inna firma nie była nam w stanie tak dużo zapewnić w niewysokiej cenie licencji. Dla nas naprawdę dobry kierunek.
ODPOWIEDZ