Rehabilitacja dla dzieci w Warszawie

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Safira
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2020, 13:09

Rehabilitacja dla dzieci w Warszawie

Post autor: Safira »

Cześć. Moja córka ma dość zaawansowaną skoliozę, więc lekarz zalecił nam rehabilitację. Szukam więc dobrego gabinetu rehabilitacyjnego w Warszawie, gdzie mogłabym małą zapisać na zajęcia. Polecicie mi jakieś konkretne miejsce?
Awatar użytkownika
Idalia-82
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 14:06

Re: Rehabilitacja dla dzieci w Warszawie

Post autor: Idalia-82 »

Mój syn miał problemy z motoryką, a znajoma poleciła mi Akademię Ruchu. Od kiedy synek chodzi tam na zajęcia, zauważyłam wiele pozytywnych zmian, więc w ciemno mogę polecić ten gabinet. Fantastyczni fizjoterapeuci :)
Awatar użytkownika
wenson
Posty: 144
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:51

Re: Rehabilitacja dla dzieci w Warszawie

Post autor: wenson »

Chciałam zapytać się co sadzicie o rehabilitacji. Znalazłam taką firmę, która zajmuje się rehabilitacją i dzieci ale i dorosłych. Ma bardzo dobre opinie w internecie. Interesuje mnie temat: http://rehapro.com.pl/ czy możecie coś powiedzieć?
pauluś88

Re: Rehabilitacja dla dzieci w Warszawie

Post autor: pauluś88 »

Nie kojarzę tej placówki, ale na terenie Warszawy znajdziecie również Centrum Medyczne Gamma, które naprawdę jest świetnym miejscem, gdzie możesz skorzystać z fachowej terapii. Mają tam doskonale wyposażoną salę rehabilitacyjną oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Także macie pewność tutaj, że traficie w odpowiednie ręce.
ODPOWIEDZ