Reklama zewnętrzna

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
amina
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2021, 23:06

Reklama zewnętrzna

Post autor: amina »

Witajcie moi drodzy. Dbacie o takie aspekty jak reklama zewnętrzna? Według mnie banery reklamowe i inne tego typu narzędzia mają moc, jeśli chodzi o podbudowanie wizerunku i zwiększenie zainteresowania ze strony klientów. Też to zauważyliście?
Awatar użytkownika
malinka
Posty: 38
Rejestracja: 21 sie 2020, 16:27

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: malinka »

Reklama zewnętrzna jak banery itp to dziś taki gwóźdź do trumny. Przecież jest teraz okres dbania o środowisko, oszczędzania zasobów naturalnych czy zabieganie o zieleń w mieście a nie kolejną reklamę fizyczną. Zdecydowanie lepiej pójść w marketing internetowy, gdzie można dyskretnie docierać do klientów i budować świadomość istnienia marki. I tu polecam agencję http://urbancom.pl/ która w taki właśnie sposób mi pomogła.
Awatar użytkownika
zuska
Posty: 42
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:35

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: zuska »

To dziś nie jest dobry pomysł, bo przez ogólną betonozę, ludzie w miastach chcą mieć jak najmniej zabudowy, reklam, a jak najwięcej zieleni. Nie ma więc co się w taki sposób pokazywać odbiorcom. Lepiej pójść w reklamę sieciową, gdzie dyskretnie buduje się zainteresowanie marki. I tu mogę polecić agencję http://3marketing.pl/ która pomogła mojej marce w docieraniu do odbiorców.
Awatar użytkownika
wandzia
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2019, 11:13

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: wandzia »

Ja już dawno zrezygnowałam z tzw. reklamy zewnętrznej bo dla mnie to byłaby po prostu strata kasy jak i czasu. Teraz większość jak nie wszyscy szukają informacji w sieci, co potwierdza się że skuteczna reklama to tylko ta internetowa. Agencja http://sztukaebiznesu.pl/ tutaj swego czasu dość mocno m pomagała.
Alicja

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Alicja »

Zdecydowałam się na reklamę zewnętrzną w postaci liter przestrzennych i podświetlanych kasetonów i zdecydowanie przełożyło się to na wzrost popularności mojej firmy. Jeśli chodzi o współpracę polecam 3DSYSTEM.EU mają konkurencyjne ceny, a wykonane przez nich projekty to pełen profesjonalizm :) Cóż więcej mogę powiedzieć, wszystko na czas, bardzo łatwy i przyjemny kontakt :) Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z ich usług. https://3dsystem.eu/o-firmie
stefaniaa

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: stefaniaa »

Ja właśnie w planach mam teraz też zainwestować w reklamę lokalną. W sumie to zaciekawiła mnie drukarnia opole LR Print Solutions, ponieważ ze swojej strony mają sporo do zaoferowania i wydaje mi się, że naprawdę przykładają dużą uwagę do jakości. Bo chociażby czytałam trochę opinii na ich temat...
Zośka

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Zośka »

Zobaczcie na stronę https://uiar.konin.pl/reklama-w-internecie/ tam znajdziecie wiele informacji o strategiach i formach reklamy. Jeśli chcecie robić dobrą reklamę dla swojej firmy to poczytajcie ten wpis na blogu. Ja myślę, że teraz warto inwestować w reklamę w sieci.
Orfeusz

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Orfeusz »

Stworzenie angażującej strony internetowej przedszkola, która będzie zawierała nie tylko informacje o ofercie, ale również bloga edukacyjnego, może znacząco przyciągnąć zainteresowanie rodziców. Wartościowe treści, takie jak porady dla rodziców czy artykuły na temat rozwoju dzieci, mogą przyciągnąć więcej odwiedzin. Ciekawe pomysły na treści można znaleźć, odwiedzając https://egarwolin.pl/artykul/jak-kreaty ... ac/1479714 co pomoże wzbogacić ofertę przedszkola w oczach potencjalnych klientów.
ODPOWIEDZ