Reklama zewnętrzna

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
amina
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2021, 23:06

Reklama zewnętrzna

Post autor: amina »

Witajcie moi drodzy. Dbacie o takie aspekty jak reklama zewnętrzna? Według mnie banery reklamowe i inne tego typu narzędzia mają moc, jeśli chodzi o podbudowanie wizerunku i zwiększenie zainteresowania ze strony klientów. Też to zauważyliście?
Awatar użytkownika
malinka
Posty: 38
Rejestracja: 21 sie 2020, 16:27

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: malinka »

Reklama zewnętrzna jak banery itp to dziś taki gwóźdź do trumny. Przecież jest teraz okres dbania o środowisko, oszczędzania zasobów naturalnych czy zabieganie o zieleń w mieście a nie kolejną reklamę fizyczną. Zdecydowanie lepiej pójść w marketing internetowy, gdzie można dyskretnie docierać do klientów i budować świadomość istnienia marki. I tu polecam agencję http://urbancom.pl/ która w taki właśnie sposób mi pomogła.
Awatar użytkownika
zuska
Posty: 42
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:35

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: zuska »

To dziś nie jest dobry pomysł, bo przez ogólną betonozę, ludzie w miastach chcą mieć jak najmniej zabudowy, reklam, a jak najwięcej zieleni. Nie ma więc co się w taki sposób pokazywać odbiorcom. Lepiej pójść w reklamę sieciową, gdzie dyskretnie buduje się zainteresowanie marki. I tu mogę polecić agencję http://3marketing.pl/ która pomogła mojej marce w docieraniu do odbiorców.
Awatar użytkownika
wandzia
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2019, 11:13

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: wandzia »

Ja już dawno zrezygnowałam z tzw. reklamy zewnętrznej bo dla mnie to byłaby po prostu strata kasy jak i czasu. Teraz większość jak nie wszyscy szukają informacji w sieci, co potwierdza się że skuteczna reklama to tylko ta internetowa. Agencja http://sztukaebiznesu.pl/ tutaj swego czasu dość mocno m pomagała.
Alicja

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Alicja »

Zdecydowałam się na reklamę zewnętrzną w postaci liter przestrzennych i podświetlanych kasetonów i zdecydowanie przełożyło się to na wzrost popularności mojej firmy. Jeśli chodzi o współpracę polecam 3DSYSTEM.EU mają konkurencyjne ceny, a wykonane przez nich projekty to pełen profesjonalizm :) Cóż więcej mogę powiedzieć, wszystko na czas, bardzo łatwy i przyjemny kontakt :) Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z ich usług. https://3dsystem.eu/o-firmie
stefaniaa

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: stefaniaa »

Ja właśnie w planach mam teraz też zainwestować w reklamę lokalną. W sumie to zaciekawiła mnie drukarnia opole LR Print Solutions, ponieważ ze swojej strony mają sporo do zaoferowania i wydaje mi się, że naprawdę przykładają dużą uwagę do jakości. Bo chociażby czytałam trochę opinii na ich temat...
ODPOWIEDZ