Roznoszenie ulotek

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 33
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:57

Roznoszenie ulotek

Post autor: heniutek »

Sąsiad szuka ciekawego sposobu na pierwszy zarobek dla swojego syna. Niedaleko nas działa firma, która oferuje roznoszenie ulotek Warszawa. Wiadomo, że nie jest to praca lekka i łatwa, jednakże potrafiąca dać satysfakcję i pierwszy zarobek. Swoja drogą, zastanawiam się, ile osób obdarowanych ulotkami w ogóle zapoznaje się z ich treścią, a ile od razu wyrzuca do kosza, nawet nie czytając.
Awatar użytkownika
what
Posty: 27
Rejestracja: 31 maja 2019, 23:03

Re: Roznoszenie ulotek

Post autor: what »

Teraz młodzi to naprawde maja dużo łatwiej. Rynek pracy stoi przed nimi otworem dosłownie. W dodatku czasami pierwsza praca to dla nich mega start na przyszłość. W medicover utworzyli nawet specjalną zakladke 'pierwsza praca' tutaj https://www.medicover.pl/praca/aktualne ... 0,1,i,3661 z ofertami szytymi pod młodych czesto studiujących zeby i mogli sobie dorobić i sie czegos nauczyc
Awatar użytkownika
czarodziejka
Posty: 132
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:40

Re: Roznoszenie ulotek

Post autor: czarodziejka »

Widzę, że szukasz jakieś pracy dodatkowej? Czy jednak takie roznoszenie ulotek będzie dobre zarobkowo? A może znasz się na remontach co nieco, budowlance? Bo przykładowo sporo ostatnio widziałam takich propozycji jak prywatne zlecenie budowlane . Myślę, że to dobra opcja na to, żeby zarobić coś więcej. Zresztą możesz i inne rzeczy wykonywać w zależność w czym się specjalizujesz. Na stronie https://clixs.pl/ możesz wystawić swoje ogłoszenie, może kogoś zainteresujesz.
Awatar użytkownika
girta
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:39

Re: Roznoszenie ulotek

Post autor: girta »

Praca fajna na początek, ale z czasem na pewno każdy z Was zacznie szukać czegoś bardziej stabilnego i na bardziej korzystnych warunkach finansowych. Trzeba stworzyć życiorys, można też skorzystać z narzędzia o nazwie kreator listu motywacyjnego dostępnym na stronie https://kreatorzykariery.pl/profesjonal ... tywacyjny/. To mega ważny dokument, w końcu to na jego podstawie pracodawca decyduje czy zaprosić nas do procesu rekrutacyjnego czy nie :)
Awatar użytkownika
wenson
Posty: 144
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:51

Re: Roznoszenie ulotek

Post autor: wenson »

Roznoszenie ulotek, to nie jest odpowiednia praca na dłużą metę. Na waszym miejscu poszukałabym czegoś innego. Jesli ciezko wam znaleźć pracę na własną rękę, to zawsze możecie zgłosić się do agencji pracy, np MG Solutions :) Sama całkiem niedawno korzystałam z ich usług.
Awatar użytkownika
maryla
Posty: 65
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:58

Re: Roznoszenie ulotek

Post autor: maryla »

Przede wszystkim trzeba zorientować się co do zarobków, bo to jest bardzo ważne. Czasem wydaje się, że kwota brutto jest wysoka, ale na konto wpływa niewiele. Często bowiem rozczarowujmy się po miesiącu. Niestety 2700 brutto, to będzie tylko netto (na rękę) 1948 zł (zobacz wyliczenia na kalkulatorze wynagrodzeń). Właśnie dlatego należy wszystko dokładnie przekalkulować.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Roznoszenie ulotek

Post autor: Zuzia »

Jeśli chodzi o zarabianie dodatkowych pieniędzy, to moim zdaniem najkorzystniej jest wyjechać do pracy za granicę na kilka tygodni lub miesięcy. Na stronie internetowej https://pl.europa.jobs/praca-w-austrii możecie na przykład znaleźć ciekawe opcje zatrudnienia w Austrii na różnych stanowiskach. Polecam sobie poprzeglądać, a nuż znajdziecie jakąś pracę dla siebie ;)
Awatar użytkownika
matos24
Posty: 56
Rejestracja: 01 cze 2020, 9:59

Re: Roznoszenie ulotek

Post autor: matos24 »

Mawia się, że żadna praca nie hańbi jednak trzeba mieć większe ambicje niż tylko roznoszenie ulotek. Ostatnio sam przy okazji znalezienia kreatora CV https://ciekawecv.pl/ zacząłem od nowa je tworzyć i będę aplikować na kilka fajnych stanowisk. Dobrze, że takie generatory powstały dzięki czemu tworzenie CV jest wygodne i proste.
Mikołajek

Re: Roznoszenie ulotek

Post autor: Mikołajek »

Roznoszenie ulotek może być spoko sprawą dorywczo lub w początkach bytowania na rynku pracy, ale nie wiem, czy na dłuższa metę to dobre rozwiązanie. Co to tego, że "młodzi dziś mają dobre", to myślę, że to bardzo na wyrost. Każdy ma problemy, z którymi musi się zmierzyć. I każde pokolenie mierzy się z czymś innym. A wracając do szukania pracy, to ja polecam szukania na stronach potencjalnego pracodawcy http://kuracjusz.biz/, coś takiego ja tu. Jest największe prawdopodobieństwo, że zobaczy to kto faktycznie zajmuje się zatrudnieniem w firmie.
ODPOWIEDZ