Skąd książki?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Keiria
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2021, 6:48

Skąd książki?

Post autor: Keiria »

Hejka! Zauważyliście, że od jakiegoś czasu kupowanie książek stało się mniej popularne? Powodem mogą być wysokie ceny w księgarniach i szeroki dostęp do treści online. Ja mimo wszystko lubię papierowe wersje i nie zamierzam z nich rezygnować, choć najczęściej odwiedzam antykwariat online, bo wiem, że znajdę tam naprawdę ciekawe pozycje. Jak to wygląda u was?
czaruśka

Re: Skąd książki?

Post autor: czaruśka »

W sumie jak szukacie naprawdę wartościowych pozycji książkowych, to wiem gdzie możecie zajrzeć. Na antykwariat Tezeusz. Tam znajdziecie oryginalne z "X" czasów ponadczasowe książki, które naprawdę was zaskoczą i nawet dostępne są zagraniczne książki. Także na waszym miejscu na pewno odwiedziłabym właśnie to wyjątkowe miejsce.
antonka

Re: Skąd książki?

Post autor: antonka »

Ja ksiazki zazwyczaj zamawiam online :) wychodzi najkorzystniej. w tym roku postawilam na tworczosc Lema bo zainspirowal mnie festiwal na ktorym bylam w Wiedniu. Namowili mnie przyjaciele, ktorzy koniecznie chcieli sie wybrac na ten koncert organizowany przez instytut mickiewicza. Nie zaluje, ze dalam sie przekonac, bo Klangforum Wien dalo tam piekny koncert, a te inspiracje z ksiazek Lema widac bylo wyraznie na scenie. cos wspanialego :)
anitabuk

Re: Skąd książki?

Post autor: anitabuk »

antonka pisze: ↑05 paź 2021, 18:11 Ja ksiazki zazwyczaj zamawiam online :) wychodzi najkorzystniej. w tym roku postawilam na tworczosc Lema bo zainspirowal mnie festiwal na ktorym bylam w Wiedniu. Namowili mnie przyjaciele, ktorzy koniecznie chcieli sie wybrac na ten koncert organizowany przez instytut mickiewicza. Nie zaluje, ze dalam sie przekonac, bo Klangforum Wien dalo tam piekny koncert, a te inspiracje z ksiazek Lema widac bylo wyraznie na scenie. cos wspanialego :)
Bardzo ci zazdroszcze koncertu! ja post factum dowiedzialam sie przegladajac serwis https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia ze to wydarzenie mialo miejsce. Chetnie sama bym sie wybrala, na bylo to cos wyjatkowego, bo polaczenie muzyki tanca i literatury na scenie to fajny pomysl :)
ODPOWIEDZ