Ślub kościelny a rozwód

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Lakilosy
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:16

Ślub kościelny a rozwód

Post autor: Lakilosy »

Zastanawiacie się nad rozwodem? Sytuacje w rodzinie są różne i nie raz to rozwód jest najlepszym wyjściem z sytuacji. Zobaczcie sobie tu może ofertę od https://www.adwokatkoscielny.pl/ W tym miejscu będziecie mogli liczyć na pomoc w udowodnieniu, że do małżeństwa nie powinno w ogóle dojść. Stwierdzenie nieważności małżeństwa jest konieczne jeżeli będziecie chcieli ponownie wziąć ślub.

szklane półki na sprzęt rtv
Awatar użytkownika
Wedelka
Posty: 44
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:44

Re: Ślub kościelny a rozwód

Post autor: Wedelka »

A co to za plaga z rozwodami kościelnymi. .... Zreszta nie będe się wypowiadała w tym temacie, bo to jest dość temat obszerny. ja byłam w takiej sytuacji, ze musiałam skorzystac zadwokata, bo mój szanowany eks małżonek chciał mnie dosłownie oskubac ale się nie dałam. Bardzo pomogła mi pani mecenas Magdalena Grześkowiak z Warszawy, gdzie mieszkam. empatyczna, widać, ze dla niej liczy się dobro i interes klienta.
Awatar użytkownika
emi78777
Posty: 33
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:58

Re: Ślub kościelny a rozwód

Post autor: emi78777 »

Przyznam się szczerze, że nie wiem, jak się to odbywa, jeśli chciałabyś rozwodu kościelnego, ale przy normalnym rozwodzie najlepiej jest postawić na pomoc odpowiednich specjalistów - prawników, adwokatów. Fajnie jak macie kogoś sprawdzonego. Jeśli nie, to zerknijcie sobie na stronę https://adwokatgrzegorzcieslik.pl/rozwody/ to dobry adwokat warszawa. W tym miejscu znajdziecie kompleksową pomoc prawną, także usługi udzielane online.
Awatar użytkownika
koda
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 16:49

Re: Ślub kościelny a rozwód

Post autor: koda »

najlepiej rzeczywiście w takich skomplikowanych sprawach skontaktować się z prawnikiem. Każdy rodzaj sprawy jest jakby nie było indywidualny, pojawiają się różne problemy i kwestie do rozwiązania po drodze - my się nie orientujemy jakie a prawnicy owszem. ja ze swojej strony mogę odesłać do https://www.kancelaria-prawna.biz/ - nam bardzo pomogli
ODPOWIEDZ