Śmierć a powrót do normalności

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
zofia27
Posty: 29
Rejestracja: 12 maja 2020, 15:40

Śmierć a powrót do normalności

Post autor: zofia27 »

Często zdarza się, że o śmierci szczególnie starszych osób dowiadujemy się dopiero po kilku dniach, przez co ciało zaczyna powoli się rozkładać. Jest to dodatkowy stres i problem dla rodziny takiej osoby. Jak w takim przypadku poradzić sobie ze stratą? Warto zadzwonić do firmy zajmującej się sprzątaniem miejsc zgonów jak https://vector-uslugi.pl/sprzatanie-po-zmarlych a także skorzystać z pomocy psychologa. Można też poprosić lekarza o wypisanie środków uspokajających.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Śmierć a powrót do normalności

Post autor: Kamilla36 »

Skorzystaj z pomocy specjalisty.
___
Blog Piękna Strona Twego Wnętrza - Style | Trendy | Inspiracje
Żaklina

Re: Śmierć a powrót do normalności

Post autor: Żaklina »

Śmierć bliskich i pogrzeby to bardzo smutna sprawa dla każdego z nas, jednakże kolejnym ciosem może być dla nas odwiedzenie mieszkania zmarłej osoby. Rodzinna firma Vector zajmuje się sprzątaniem rzeczy po zmarłym , lokali i budynków, niezależnie od tego jak doszło do zgonu. Pomieszczenia są nie tylko sprzątane, ale również odkażane.
tęczom

Re: Śmierć a powrót do normalności

Post autor: tęczom »

Jeżeli chodzi o pogrzeb to nigdy nie jest łatwo ogarnąć wszystkie sprawy urzędowe z nim związane. Najlepiej będzie udać się do profesjonalistów jakim jest dom pogrzebowy https://www.elizjum-warszawa.pl/trumny/ prezentują naprawdę wysoki poziom, oraz mają różne rodzaje pochówków, od pogrzebów tradycyjnych po kremacje.
monkaa

Re: Śmierć a powrót do normalności

Post autor: monkaa »

Każdy na pewno chce bliskiego pochować godnie, dlatego jak poszukujecie być może eleganckie, solidnie wykonane trumny- to w tym zakresie możecie zwrócić uwagę na firmę https://calvarianum.eu/kategoria-produk ... dzieciece/ . Oni mają szeroki wybór w najróżniejszych modelach, nawet i dziecięcych.
ODPOWIEDZ