Sprawdzone biuro projektowe

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
sHd
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:46

Sprawdzone biuro projektowe

Post autor: sHd »

Kto wykona mi profesjonalny projekt domu rodzinnego? Zamierzam wybudować swój pierwszy dom na który odkładałem przez lata. Dlatego szukam zaufanych i przede wszystkim doświadczonych specjalistów, którzy wykonają zlecenie solidnie i rzetelnie. Chcę tylko sprawdzone rozwiązania – takie z których już korzystaliście i możecie polecić. Co np. myślicie o https://vosa.pl/ ? Mogą się sprawdzić?
-Prawo nie zabrania latać.
- Ależ zabrania. Nazywa się prawem grawitacji
Awatar użytkownika
Kinga00
Posty: 34
Rejestracja: 10 cze 2019, 22:42

Re: Sprawdzone biuro projektowe

Post autor: Kinga00 »

Wybór projektu domu powinien być naprawdę dobrze przemyślany, żeby potem wygodnie i komfortowo się w takim domu mieszkało. Trzeba przemyśleć nie tylko układ pomieszczeń, ale i przede wszystkim jakie instalacje grzewcze czy kanalizacyjne chcecie zamontować. W przypadku usuwania ścieków z domu na pewno polecałabym szambo betonowe. Jest to prosta, aczkolwiek skuteczna i niezawodna instalacja, która na pewno nie będzie sprawiała żadnych problemów. Jak nie za bardzo orientujesz sie w temacie, to poczytaj sobie tego bloga - http://jacquisimmonds.moonfruit.com/. Tam dowiesz się wielu cennych informacji dotyczących szamba, które pomogą podjąć decyzję.
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 38
Rejestracja: 06 kwie 2019, 9:55

Re: Sprawdzone biuro projektowe

Post autor: Bercia »

Sama jeszcze się nie zdecydowałam na budowę, chociaż mam to w planie. Mogę Ci jednak polecić Pracownię Architektoniczną MGProjekt. Budowała się z nimi moja kuzynka i jest bardzo zadowolona z rzetelnej i profesjonalnej obsługi. Nawet teraz bierze udział w konkursie fotograficznym https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 , który organizują. Trzymam mocno kciuki, aby wygrała główną nagrodę :)
Awatar użytkownika
Ziuta
Posty: 143
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Re: Sprawdzone biuro projektowe

Post autor: Ziuta »

Hmm, wiem że wybór online jest bardzo duży ale może zerknij sobie na ofertę https://www.mgprojekt.com.pl/ . Wydaje mi się, ze tam najszybciej uda Ci się znaleźć odpowiedni projekt domu.
Awatar użytkownika
Złomocny
Posty: 28
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:53

Re: Sprawdzone biuro projektowe

Post autor: Złomocny »

Z projektem domu najlepiej zgłosić sie do profesjonalistów, którzy będa potrafili się tym odpowiednio zająć. Czytałam , ze Ci architekci http://tani-dom.pl/ , wykonują fantastyczne nowoczesne projekty. Warto z takimi rzeczami zgłaszać się do kogoś z dużą wiedzą i wyobraźnią.
Awatar użytkownika
kartofel
Posty: 14
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:09

Re: Sprawdzone biuro projektowe

Post autor: kartofel »

Teraz jest ogromny wybór tego typu firm.
ODPOWIEDZ