Sprawdzone centrum regeneracyjne

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kater
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:48

Sprawdzone centrum regeneracyjne

Post autor: kater »

Czy centra regeneracyjne są dobrym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o regenerację organizmu, przygotowującą do zawodów? Pytam, bo chcę z czegoś takiego skorzystać - dlatego liczą się dla mnie wasze opinie. Jesteście w ogóle w stanie coś polecić sprawdzonego? Ja słyszałem o http://rehit.pl/ bo niby są najlepsi w tej branży. Czy ktoś to potwierdzi?
Wielcy ludzie dyskutują o pomysłach, przeciętni o wydarzeniach, a mierni o innych ludziach.
Awatar użytkownika
discover
Posty: 58
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:21

Re: Sprawdzone centrum regeneracyjne

Post autor: discover »

Takie centrum regeneracyjne przydałoby się i mnie, bo czuję się coś ostatnio niepewnie i nie mam siły do dalszej pracy już koło godziny 10 . To szybko ,prawda? I właśnie nie wiem, skąd się to bierze. Myślałam kiedyś, że przez tarczycę, ale ją mam wyregulowaną, A może zła dieta? Taki błonnik https://opinie-konsumentow.pl/fibre-sel ... -skladzie/ by mi pomógł?
AlicjaSześ

Re: Sprawdzone centrum regeneracyjne

Post autor: AlicjaSześ »

Jak szukacie fajnych opcji diet pudełkowych to na pewno warto tutaj wymienić SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-warszawa korzystam już od ponad dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Obsługa jak i posiłki najwyższej jakosci, wszystko jest smaczne, świeże i apetycznie podane i jednocześnie z terminowymi dostawami. Polecam i oby udało Wam się zdobyć odpowiednią motywacje!
ODPOWIEDZ