Studnia

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
koleś

Studnia

Post autor: koleś »

Cześć, czy posiadacie w swoim domu studnię? Jeśli tak, to jaka pompa głębinowa do studni jest do niej załączona? Ja się chętnie tego dowiem, bo prawda jest taka, że nie wszystko jestem w stanie sama zrobić, a zależy mi na waszych podpowiedziach. Jak to widzicie w kontekście całego dnia i nie tylko? Co się spisze?

podnośnik koszowy bielsko
akć

Re: Studnia

Post autor: akć »

W sumie u nas studnia jest od dawna, ale od bardzo niedawna w sumie wpadliśmy na to, żeby do niej dać pompę wodną. Przecież to znacznie ułatwi pozyskiwanie wody. A nie każdy się na tym zna. Okej, to może ja przypomnę, że w dambacie https://www.dambat.pl/ można kupić pompy w dobrej jakości i niskiej cenie. To nam polecił fachowiec i tego będziemy się trzymać.
alaśka

Re: Studnia

Post autor: alaśka »

A pewnie, że takie elementy jak pompa do studni to ważna sprawa. Nie można przecież powiedzieć, że nie mamy możliwości wyboru, bo w sklepach takich jak watermark.pl aż się roi od podpowiedzi. Ja uważam, że należy w pierwszej kolejności takie miejsca sprawdzić. A wy jak sądzicie?
alanka

Re: Studnia

Post autor: alanka »

No dobrze, a gdyby mnie interesowała taka studnia, to jaką pompa głębinowae polecacie do nich założyć? Wiem, że bez tego raczej się nie obędzie, a ważne jest dla mnie, co powinienem wybrać. Fajnie, jakbyście coś na ten temat powiedzieli, dla mnie to będzie ogromna pomoc. Mogę się sam orientować, ale mogę nie kupić tego, co jest potrzebne.
ODPOWIEDZ