Szlachetny Gest

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
discover
Posty: 58
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:21

Szlachetny Gest

Post autor: discover »

Od dawna wspieram Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ , jako iż zbiera na cele mi bliskie. W mojej rodzinie zmarł maluszek, na leczenie którego nie udało nam się zebrać pieniążków. Szkoda, że wcześniej nie znalazłam tej fundacji, na pewno by nam pomogli, jak wielu dzieciom wcześniej. Wspieram i szanuje! DOCENIAM!

bank gospodarki żywnościowej spółka akcyjna
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 38
Rejestracja: 06 kwie 2019, 9:55

Re: Szlachetny Gest

Post autor: Bercia »

discover pisze: ↑29 kwie 2019, 10:22 Od dawna wspieram Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ , jako iż zbiera na cele mi bliskie. W mojej rodzinie zmarł maluszek, na leczenie którego nie udało nam się zebrać pieniążków. Szkoda, że wcześniej nie znalazłam tej fundacji, na pewno by nam pomogli, jak wielu dzieciom wcześniej. Wspieram i szanuje! DOCENIAM!
Nawet nie wiemy ile dzieci, tak naprawdę potrzebuje pomocy. Powinno być jak najwięcej organizacji takich jak Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Wszystkie ich ruchy w kierunku pomocy dzieciom są szczere i przejrzyste. Można na bieżąco śledzić ich akcje organizowane na rzecz zebrania funduszy na leczenie cierpiących maluchów.
ODPOWIEDZ