Szybkość internetu

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Clifford
Posty: 105
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:01

Szybkość internetu

Post autor: Clifford »

Szybkość internetu jest bardzo ważna. Jeżeli nie jesteście pewni co do tego to łatwo i szybko możecie sprawdzić stan swojego internetu tutaj https://www.predkosc.pl/ . Mi się to bardzo przydaje zwłaszcza, kiedy internet nie działa tak jak powinien. Naprawdę jest to przydatne narzędzie dla każdego, kto często korzysta z internetu. Nie ma nic lepszego w tym zakresie.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodził, dość szybko odkrywał, że przybył ze skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Szybkość internetu

Post autor: Mr Robot »

W dzisiejszych czasach szybki internet to konieczność. Na szczęście u siebie w domu mam internet od lokalnego dostawcy - firmy Elbonet ze Żnina. Działa idealnie - polecam każdemu takie rozwiązanie :)

unitronic liycy
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
śliwka

Re: Szybkość internetu

Post autor: śliwka »

Mr Robot pisze: ↑02 mar 2020, 11:18 W dzisiejszych czasach szybki internet to konieczność. Na szczęście u siebie w domu mam internet od lokalnego dostawcy - firmy Elbonet ze Żnina. Działa idealnie - polecam każdemu takie rozwiązanie :)
nie tylko tam jest taki internet mam go też u siebie
Awatar użytkownika
plex
Posty: 16
Rejestracja: 27 gru 2019, 9:43

Re: Szybkość internetu

Post autor: plex »

Mr Robot pisze: ↑02 mar 2020, 11:18 W dzisiejszych czasach szybki internet to konieczność. Na szczęście u siebie w domu mam internet od lokalnego dostawcy
A ja mam internet dla firm bo uznałem, że co jak co ale porządne łącze w dzisiejszych czasach to podstawa. To internet który ma taką samą prędkość pobierania i wysyłania danych czyli to łącze symetryczne.
ODPOWIEDZ