Taxi Wrocław

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Hermenegilda_91
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2020, 13:50

Taxi Wrocław

Post autor: Hermenegilda_91 »

Polecicie mi waszą sprawdzoną firmę taksówkarską we Wrocławiu? Wiele osób jeździ z Royal Taxi, a ja jeszcze nigdy nie miałam okazji. Może podzielicie się ze mną opiniami na ich temat?
Awatar użytkownika
richariusz
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 1:09

Re: Taxi Wrocław

Post autor: richariusz »

Często korzystam z ich wygodnej opcji, jaką są zakupy na telefon. Moim zdaniem są bezkonkurencyjni, bo mają świetnych kierowców, którzy miasto znają jak własną kieszeń, a do tego są sympatyczni. Na ceny przejazdów też nie można narzekać.

przerost candida
Grażkaa

Re: Taxi Wrocław

Post autor: Grażkaa »

Może znacie jakieś dobre porównywarki taksówek? Ostatnio musiałam jakąś szybko zamówić. Byłam w innym mieście i kompletnie nie wiedziałam jaką mam zamówić. Niestety wybrałam najgorszą z możliwych. 20 minut spóźnienia i samochód, do którego nie chciało się wsiąść.
Oleśko

Re: Taxi Wrocław

Post autor: Oleśko »

Najgorsze to właśnie zamawianie taksówek w ciemno! Nie znając miasta i korporacji nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Dlatego na takie okoliczności warto się przygotować. Ja mam pod ręką taką porównywarkę https://zlaptaryfe.pl/taxi/nowy-sacz/. Znajdziesz tam sporo informacji odnośnie taksówek w polskich miastach. Masz ceny, usługi, kontakt i opinie klientów. Wszystko, co najważniejsze.
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Re: Taxi Wrocław

Post autor: karin »

Możecie wziąć też pod uwagę wypożyczalnia samochodów Wrocław Nie wiem jaka dokładnie jest oferta tych taksówek, o których mówicie, ale za tą wypożyczalnię samochodów to naprawdę ręczę :) Wielokrotnie korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłam. Warto mieć na nich namiar, mimo wszystko.
Awatar użytkownika
reneta63
Posty: 113
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:00

Re: Taxi Wrocław

Post autor: reneta63 »

Widziałam, że we Wrocławiu można wynająć samochód bezpośrednio na lotnisku, co jest wygodne, bo nie trzeba płacić niemało za taxi czy czekać na komunikację publiczną. To dobra opcja dla osób, które dużo podróżują samolotami. W ten sposób można swobodnie przemieszczać się między miastami. Więcej szczegółów na temat wypożyczalni i cennik znajdziecie na stronie https://www.ddpartner.com.pl/wynajem-starachowice .
LucynaŻ

Re: Taxi Wrocław

Post autor: LucynaŻ »

Podczas ostatniego wyjazdu do Wrocławia gdzie często korzystaliśmy z taksówek bardzo pomocny okazał się Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/. Pas z dwoma klamrami, który wpina się do pasów bezpieczeństwa by go dopasować do wymiarów dziecka. Jest on łatwy w montażu i bardzo lekki dzięki czemu nie stanowi problemu przemieszczanie się z nim.
ODPOWIEDZ