Tłumaczenia niemiecki

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 138
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Tłumaczenia niemiecki

Post autor: Badaka »

Szukam kogoś kto pomoże mi przy tłumaczeniach dokumentów firmowych na jezyk niemiecki. Macie może kogoś godnego polecenia? Znalazłam na stronie http://www.verbo.com.pl propozycje biura tłumaczeń Verbo. Zastanawiam się czy nie zdecydować się na ich pomoc. Ktoś korzystał z was z ich usług.
Awatar użytkownika
zachodslonca
Posty: 278
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:56

Re: Tłumaczenia niemiecki

Post autor: zachodslonca »

Moim zdaniem lepiej wybrać biuro tłumaczeń. Nie byłabym w stanie zaufać zwykłemu tłumaczowi - bałabym się o jakość wykonanego tłumaczenia i terminowość. Na stronie: http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/medyczne jest oferta niezawodnego biura tłumaczeń, które szczerze Ci polecam.

rso olej konopny
Awatar użytkownika
wenson
Posty: 144
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:51

Re: Tłumaczenia niemiecki

Post autor: wenson »

Ja tłumaczenia zlecam wyłącznie https://turbotlumaczenia.pl/ Po prostu mam do nich zaufanie - zawsze wszystko terminowo, profesjonalnie i niezbyt drogo. Sprawdźcie sobie ich ofertę, całkiem możliwe, że sprosta także waszym wymaganiom i oczekiwaniom.
Awatar użytkownika
Kobix
Posty: 30
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45

Re: Tłumaczenia niemiecki

Post autor: Kobix »

Nie powinno być problemu z takimi tłumaczeniami jeżeli chodzi o biura tłumaczeń. Ja bym właśnie skupiła się na takich firmach:) Sprawdźcie sobie tu co proponuje firma http://www.sct-tlumaczenia.pl Na tej stronie znajdziecie kompleksową pomoc jeżeli chodzi o różnego rodzaju tłumaczenia.
Awatar użytkownika
bunny
Posty: 88
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:50

Re: Tłumaczenia niemiecki

Post autor: bunny »

A czy ktoś z was ma może doświadczenie z biurem tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-finansowe/ ? Pytam, ponieważ też potrzebuje przełożyć na język niemiecki i angielski kilka treści z dziedziny finansów. Zauważyłam, że firma Berligo oferuje tłumaczenia finansowe i ponoć mają tam specjalistów z takiej branży, dlatego zastanawiam się nad ich usługami. Czy faktycznie można na nich polegać?
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Tłumaczenia niemiecki

Post autor: Zuzia »

A skoro już o języku niemieckim mowa, to gdzie polecacie się zapisać na kurs niemieckiego? Ja widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online, że takie kursy organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Jak sądzicie, czy to będzie dobry wybór? Czy taki kurs online będzie tak samo skuteczny co stacjonarny?
Awatar użytkownika
Mietko
Posty: 78
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:55

Re: Tłumaczenia niemiecki

Post autor: Mietko »

A co konkretnie was interesuje? Może właśnie już szukając pod konkretny rodzaj tłumaczenia łatwiej będzie wam znaleźć pomoc? Mi bardzo sprawnie poszło tłumaczenie dokumentów samochodu z niemiec, a w sumie wszystko załatwiałem online, tak najwygodniej i w obecnych czasach najbezpieczniej :)
ODPOWIEDZ