Utrzymanie porządku w hotelu

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Lilkaś

Utrzymanie porządku w hotelu

Post autor: Lilkaś »

Witam. W przyszłym roku zamierzam otworzyć niewielki hotel. Podejrzewam, że turyście będą wytęsknieni podróży :) Nie chcę zatrudniać dużej firmy sprzątającej. Wystarczy mi kilka pań, które się tym zajmą. W co powinnam je wyposażyć. Czytałam artykuł jak zaopatrzyć wózek do czyszczenia http://www.stocker.com.pl/content/17-wo ... zaopatrzyc. Powinien się w nim znaleźć papier toaletowy duże rolki oraz środki czystości. Czy o czymś jeszcze powinnam wiedzieć?
Małgosia Nowa

Re: Utrzymanie porządku w hotelu

Post autor: Małgosia Nowa »

W każdym hotelu powinno być dużo punktów z dezynfekcja dłoni. Dodatkowo po każdym kliencie pomieszczenie powinno być dokładnie zdezynfekowane, aby uniknąć rozpowszechniania się wirusów i bakterii. Dobrej jakości środki do dezynfekcji, można znaleźć na stronie https://medyczny.store/134-dezynfekcja-kosmetyczna. Można je stosować do każdej powierzchni, nawet do podłóg.
trałka

Re: Utrzymanie porządku w hotelu

Post autor: trałka »

W hotelu porządek musi być , to podstawa. Ale także ważne jest wyposażenie i nie mówię tylko o meblach, ale także tekstyliach. Więcej w tym temacie na stronie https://www.tophoreca.sk/servis-sluzby/ ... u-bielizen
Awatar użytkownika
Pegass
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:50
Lokalizacja: płock
Kontakt:

Re: Utrzymanie porządku w hotelu

Post autor: Pegass »

Dzisiaj wiele rzeczy się kupuje przez internet i dosłownie wszystko można dla siebie zamówić. Na pewno też halki https://styleev-shop.pl/halki-damskie-z-jedwabiu/ z jedwabiu. Będą doskonałe na niejedną okazję o warto takie mieć w swojej garderobie. kupujecie online?
https://modatotu.pl/
ODPOWIEDZ