Wasze opinie na temat - ZwCAD

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
RafałEk
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:40

Wasze opinie na temat - ZwCAD

Post autor: RafałEk »

Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy ponieważ szukam dokładnych informacji na temat ZwCAD i chciałbym dowiedzieć się więcej jak to dokładnie działa oraz czy rzeczywiście jest tak stabilny i funkcjonalny jak o nim piszą?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
DamianKl
Posty: 119
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:39

Re: Wasze opinie na temat - ZwCAD

Post autor: DamianKl »

Ja jestem użytkownikiem i jak najbardziej mogę wypowiedzieć się o nim pozytywnie. Świetnie się rozwinął przez kolejne wersje, do tego funkcjonalny i umożliwiający stabilną pracę przy dużych projektach drogowych, budowlanych i wielu innych. Przetestuj sam za darmo na miesięcznej wersji próbnej :)
Awatar użytkownika
EmilSik
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:37

Re: Wasze opinie na temat - ZwCAD

Post autor: EmilSik »

Podrzucę Ci jeszcze ich stronę https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-sk ... jalna.html gdzie cały ZwCAD 2019 został naprawdę dokładnie przedstawiony wraz z rozwiązaniami jakie wprowadzili i do tego od razu możesz sobie pobrać wersję testową
Awatar użytkownika
Izik
Posty: 21
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:43

Re: Wasze opinie na temat - ZwCAD

Post autor: Izik »

Interesujący temat i poza tym bardzo dobrze jest wiedzieć jakie nowości wprowadzane są w CAD-ach oraz na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o stabilność działania, dobrą cenę i zakres funkcjonalności przy pracy.
Awatar użytkownika
RafałEk
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:40

Re: Wasze opinie na temat - ZwCAD

Post autor: RafałEk »

Dzięki wielkie za podpowiedź :) Z chęcią sobie sprawdzę jak działa ZwCAD i jak wyglądają dodatkowe nakładki. Trochę już o nich słyszałem, jednak czas najwyższy wziąć się za test bo ten z którego korzystam jak do tej pory nie spełnia całkowicie moich wymagań i potrzeb w pracy.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Wasze opinie na temat - ZwCAD

Post autor: Mr Robot »

Autocadowi raczej nigdy nie dorówna. Co tu dużo mówić...
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
ODPOWIEDZ