Wdrożenie PPK

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 33
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:57

Wdrożenie PPK

Post autor: heniutek »

Wprowadzenie PPK jest kolejną rzeczą, którą przedsiębiorcy zostali "uszczęśliwieni". Dołożone kolejne obowiązki, co w przypadku dużych firm może mocno obciążyć dział kadrowy. Wdrożenie PPK też nie jest łatwym zadaniem, dlatego też wiele firm wolało zlecić to na zewnątrz, by nie zakłócać działalności swojej księgowości, która zazwyczaj i tak jest eksploatowana w maksymalnym stopniu. Teraz jednak warto znaleźć taką firmę, która jest w stanie dobrze PPK wdrożyć. Sporo osób chwali sobie http://www.vattax.pl/wdrozenie-i-prowadzenie-ppk/, bo jest to firma, która ma całkiem spore doświadczenie we wdrażaniach nowych rozwiązań. 
Awatar użytkownika
Mucha1
Posty: 28
Rejestracja: 12 gru 2019, 12:14

Re: Wdrożenie PPK

Post autor: Mucha1 »

Może i przedsiębiorcy mają trochę więcej na głowie z powodu wprowadzenia ppk ale to dobry program. Biorąc pod uwagę poziom oszczędności w naszym kraju.PPK to system kapitałowy, który nie jest częścią systemu emerytalnego, dlatego oszczędności na koncie pracownika są prywatne i zawsze mogą być w każdej chwili wypłacone.
Awatar użytkownika
plex
Posty: 16
Rejestracja: 27 gru 2019, 9:43

Re: Wdrożenie PPK

Post autor: plex »

W sumie macie troche racji ale korzysci dla pracowników też są wymierne, wyliczałam sobie już kalkulatorem ppk ile mogę zyskać i przekonało mnie to. Można sobie obliczyć to na stronie https://www.mojeppk.pl i uważam że warto tam zajrzeć bo jest tam sporo informacji na temat tego programu

avene eluage krem przeciwzmarszczkowy intensywnie odbudowujący
ODPOWIEDZ