Wizyta w salonie piękności

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 4:34

Wizyta w salonie piękności

Post autor: Samanta »

Dziewczyny, miałyście kiedykolwiek szansę odwiedzić salon piękności? Na jaki zabieg byłyście umówione? Mnie przede wszystkim interesują usługi takie jak kosmetyka twarzy. Sama w domu nie potrafiłabym tak zadbać o swoją cerę, jak robi to obsługa w profesjonalnym salonie, dlatego chętnie odwiedzam takie miejsca, a wy?
ilzał

Re: Wizyta w salonie piękności

Post autor: ilzał »

Samanta pisze: ↑05 lut 2021, 10:55 Dziewczyny, miałyście kiedykolwiek szansę odwiedzić salon piękności? Na jaki zabieg byłyście umówione? Mnie przede wszystkim interesują usługi takie jak kosmetyka twarzy. Sama w domu nie potrafiłabym tak zadbać o swoją cerę, jak robi to obsługa w profesjonalnym salonie, dlatego chętnie odwiedzam takie miejsca, a wy?
Napewno warto skorzystać to bardzo poprawia wyglad skóry i jesteśmy młodsze
Kryśka

Re: Wizyta w salonie piękności

Post autor: Kryśka »

Zgadzam się ,sama korzystam z zabiegów na twarz i ciało. Znajoma poleciła mi https://nicespa.com.pl/ Miejsce godne polecenia, mają rewelacyjne zabiegi ,po których czuję sie jak nowo narodzona. Dzięki specjalnym zabiegom na twarz, moja skóra jest o wiele bardziej nawilżona i pozbawiona przebarwień oraz zmarszczek.
ośka

Re: Wizyta w salonie piękności

Post autor: ośka »

Przedwczoraj bylam pierwszy raz na zabiegu- peeling kawitacyjny https://beautifly.eu/kategoria/peeling-kawitacyjny/ , chcialabym poznac opinie innych osob, ktore takze byly lub bywaja, gdyz mi sie wydaje, ze to zwykle zdzieranie pieniedzy. Wszystkie obietnice, jak bedzie wygladac moja twarz po-to zwykly pic na wode, wygladam tak samo jak wczesniej.
Violuśka

Re: Wizyta w salonie piękności

Post autor: Violuśka »

Kiedy zbliża się dzień naszego ślubu dobrze wiemy jak wiele spraw jest do ogarnięcia. Także i naszą urodę chcemy poprawić a możliwości jest wiele. Chcemy w tym wyjątkowym dniu czuć się wyjątkowo więc wiele pań decyduje się na zabiegi upiększające przed ślubem ... i bardzo dobrze. Jest taka możliwość to korzystajmy z tego. Sama zastanawiam się na d takimi zabiegami, zanim jednak się zdecyduję dowiedziałam się z tego bloga jakie zabiegi mogę wykonać. Z pewnością coś wybiorę.
ODPOWIEDZ