Własny biznes

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
gość

Własny biznes

Post autor: gość »

Czy ktoś z was prowadzi własny sklep internetowy? Mnie obecnie potrzebny jest ktoś, kto oferuje budowanie sklepów internetowych. W każdym razie mam namiar na pewną agencję, do której zamierzam się na dniach odezwać. Wy też zlecaliście to komuś z zewnątrz? Byliście zadowoleni z efektów?
Awatar użytkownika
kalimera
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:59

Re: Własny biznes

Post autor: kalimera »

Trzeba też pamiętać o różnych formalnościach związanych z zakładaniem i prowadzeniem firmy, niezależnie od branży. Sądzę, że zainteresować Was mogą na przykład ECO-EXPERT specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ . Koniecznie o nich poczytajcie.
KuneĆ

Re: Własny biznes

Post autor: KuneĆ »

Swój biznes prowadzę od kilku lat, ale dopiero od niedawna zacząłem korzystać z usług jakie oferuje firma https://www.evolve-poznan.pl/ zajmująca się e-marketingiem i żałuję, że wcześniej nie zdecydowałem się na takie rozwiązanie. Dzięki temu moje wyniki znacznie wzrosły
bośkana

Re: Własny biznes

Post autor: bośkana »

W sumie we własnym biznesie wciąż szukamy różnych sposobów na poradzenie sobie z różnymi problemami, prawda? I nie ma w tym niczego dziwnego. Jednak wydaje mi się, że nie ma to jak bezpieczne sprawdzanie możliwości. I też powrót do korzeni. Jak? Tu https://awesometn.com/pisanie-reczne-dl ... go-wrocic/ macie napisane np.: o ręcznym pisaniu.
Królik

Re: Własny biznes

Post autor: Królik »

Sam mam własną firmę budowlaną i właśnie potrzebuje wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego wzmocnienia gruntowego. Słyszałem wiele dobrego o tej firmie https://fedrecht.pl/mirkopale-kotwy-gwozdzie-gruntowe/ i mikropalach jakie oferują - możecie coś więcej o nich powiedzieć?
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Własny biznes

Post autor: Kamilla36 »

Polecam Ci przeprowadzić audyt prawny, który szczegółowo opisany jest na stronie: https://www.globewings.net/pl/finanse/e ... gence.html . Pozwoli Ci on uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji, bo sprawdza czy wszystko w Twojej firmie odbywa się w zgodzie z prawem :)
Awatar użytkownika
szarpaj
Posty: 72
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:31

Re: Własny biznes

Post autor: szarpaj »

Powiem wam że ja w swoim biznesie niedawno zdecydowałem sie na outsourcing kadr bo nie znałem się na nim dobrze, było coraz więcej pracy przy tym a zatrudnienie kadrowej mi się nie opłacało. No i było warto, jeśli też byście chcieli to poczytajcie ten https://poradniki.net/kiedy-warto-skorz ... ingu-kadr/ artykuł.
Awatar użytkownika
parolina
Posty: 80
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:50

Re: Własny biznes

Post autor: parolina »

Bez względu na to jakiego rodzaju działalność prowadzicie trzeba chronić poufne dane firmowe ale prywatne też, dlatego taki https://avlab.pl/wszystko-co-musicie-wi ... messenger/ bezpieczny komunikator na pewno się Wam przyda
Grześ

Re: Własny biznes

Post autor: Grześ »

Własny biznes to olbrzymia odpowiedzialność za firmę i pracowników.Mamy mnóstwo rzeczy do załatwienia i pilnowania i wcale nie mówię tutaj o samym biznesie - klientach, relacjach z nimi, sprzedaży itp. Chodzi sprawy ,które bezpośrednio nie łączą się z naszą firmą le musimy o nie dbać i pilnować.Na przykład sprawy podatkowe, księgowe czy prawne to wszystko jest dla naszej firmy ważne i wymaga pilnowania. Czy wiecie na przykład co robić jeśli ktoś bezpodstawnie oczernia naszą firmę sieci ? Zajrzyjcie tutaj - https://hrstandard.pl/2019/09/11/jaki-kolor-ma-twoj-pr/ a dowiecie się jak postępować w sytuacjach kryzysowych.
Oleś

Re: Własny biznes

Post autor: Oleś »

Sklep internetowy, to dobry pomysł na biznes, jednak trzeba wybrać odpowiednią platformę. Moim zdaniem, najlepsza jest IAI, ponieważ posiada integracje z iPłatnościami. Tutaj macie więcej informacji https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036. Moim zdaniem, to teraz obowiązek, mieć możliwość płatności w ratach.
Łukasz

Re: Własny biznes

Post autor: Łukasz »

Prowadzę własną firmę. Posiadam wiele wrażliwych danych o klientach. Wyciek informacji oznacza nie tylko utratę klientów, ale również konsekwencje prawne i finansowe wynikające z nieprzestrzegania przepisów RODO. Polecam Wam https://selkea.pl , podczas wymiany komputerów w firmie warto zadbać o dokładne usunięcie danych, zwykłe DELETE nie wystarczy.
Mariusz Dąbek

Re: Własny biznes

Post autor: Mariusz Dąbek »

Ze względu na pandemie, mamy problem z płynnością finansową. Mamy problem ze spłatą kredytu, postanowiliśmy iść z bankiem do sądu za zbyt wysokie raty kredytu . Coraz częściej bankom brakuje argumentów żeby wygrać sprawę, obliczanie kredytu pko powinno być objęte ugodami z korzyścią dla klienta.
dąbkowska

Re: Własny biznes

Post autor: dąbkowska »

Ciekawą ofertę posiada na przykłąd firma https://printor.pl/ która zajmuje się elektroniką. Można im zlecić produkcję konkretnych podzespołów co na pewno zmniejszy koszty produkcji. Według mnie taka optymalizacja w firmie jest jak najbardziej uzasadniona i często bardziej się opłaca niż robienie wszystkiego własnym sumptem.
łupiec

Re: Własny biznes

Post autor: łupiec »

Jeśli interesuje was marketing i działania, które pomagają rozwijać biznes to Koniecznie sprawdźcie ten artykuł: prospecting definicja . Moim zdaniem strona: enterpriseadvisors.pl prezentuję naprawdę jakościowe treści które warto przeczytać w wolnej chwili. Polecam każdemu!
luśka26

Re: Własny biznes

Post autor: luśka26 »

Prowadzenie własnego biznesu to zajęcie czasochłonne i odpowiedzialne. Warto pamiętać o swoich klientach, praktycznie aranżując przestrzeń wokół firmy. Na stronie firmy JUMAT znajduje się szeroki wybór produktów, które w takiej sytuacji mogą się sprawdzić. Polecam.
Awatar użytkownika
reneta63
Posty: 113
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:00

Re: Własny biznes

Post autor: reneta63 »

Własny biznes to ciekawa sprawa, bo sami sobie jesteśmy szefem. Ale rozwój firmy nie jest prosty, dlatego można pomyśleć o fachowym wsparciu. Takie daje franczyza. Można liczyć na profesjonalną pomoc ich specjalistów, a dodatkowo działać pod znaną marką. W ten sposób można pozyskać nowych klientów. Wiele wskazówek jest też tutaj https://franczyzawpolsce.pl .
Żołdak

Re: Własny biznes

Post autor: Żołdak »

Jednym z kluczowych aspektów outsourcingu HR jest możliwość elastycznego dostosowania zakresu usług do aktualnych potrzeb firmy. To oznacza, że przedsiębiorstwa mogą wybierać, które funkcje HR chcą zlecić na zewnątrz, a które woli zachować wewnętrznie. Taka elastyczność jest nieoceniona, szczególnie w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym. Artykuł przedstawiający korzyści płynące z elastyczności outsourcingu HR znajduje się tutaj https://uniejow.net.pl/pl/636_artykuly- ... rznie.html więc warto o tym wiedzieć.
ODPOWIEDZ