Własny magazyn?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Godehard-64
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2021, 1:49

Własny magazyn?

Post autor: Godehard-64 »

Witam serdecznie. Mój firmowy magazyn powoli staje się niewystarczający, jeśli chodzi o przechowywanie wszelkich dokumentów i tym podobnych. Myślicie, że warto byłoby wynająć magazyn self storage w Łodzi? Słyszałem, że są monitorowane i można mieć do nich dostęp przez całą dobę. Zdecydowalibyście się czy szkoda pieniędzy?
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Własny magazyn?

Post autor: Zuzia »

Jeśli prowadzicie własny magazyn, to powinniście również zadbać o jego odpowiednie wyposażenie. Na pewno na takim magazynie powinny się znaleźć regały wysokiego składowania. Ale to nie wszystko. Takie regały trzeba też odpowiednio oznakować. Na stronie internetowej https://www.lemarpol.com.pl/regaly-wyso ... znaczenia/ znajdziecie na ten temat wiele informacji, więc jeśli Was to ciekawi, to polecam tam zajrzeć ;)
Awatar użytkownika
Hanna
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Własny magazyn?

Post autor: Hanna »

Prowadzenie własnego magazynu wiąże się z koniecznością zakupu odpowiedniego wyposażenia. Na magazynie niezbędne są elektryczne wózki widłowe, które umożliwiają rozładowywanie i załadowywanie ciężarówek, a także rozmieszczanie towaru w magazynie. Wózków można używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz magazynu.
ODPOWIEDZ