Własny sklep online

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
rebeka
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 12:31

Własny sklep online

Post autor: rebeka »

Czy ktoś z was prowadzi własny sklep internetowy? Mnie obecnie potrzebny jest ktoś, kto oferuje budowanie sklepów internetowych. W każdym razie mam namiar na pewną agencję, do której zamierzam się na dniach odezwać. Wy też zlecaliście to komuś z zewnątrz? Byliście zadowoleni z efektów?
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 138
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Własny sklep online

Post autor: Badaka »

Kluczową rzeczą przy prowadzeniu sklepu internetowego jest właśnie reklama. Powiiniście pomyśleć o różnych formach promocji. Ja skupiłam się na pozycjonowaniu stron i na pewno był to dobry pomysł - to się sprawdza. Na stronie https://sfeo.agency znalazłam pomoc świetnej agencji.
Sól

Re: Własny sklep online

Post autor: Sól »

Ja polecam zacząć współpracę z agencją w której pracują doświadczeni specjaliści prestashop, na przykład tutaj: https://prestashow.pl/ którzy zrobią estetyczną stronę internetową. Bez tego ani rusz ;). Bardzo podobają mi się ich realziację, więc raczej na pewno skorzystam.
Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 105
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:51

Re: Własny sklep online

Post autor: ludwika »

Prowadzę taki biznes i szczególnie w obecnych czasach uważam to za strzał w dziesiątkę. Znam potrzeby klientów i staram się dostosować z ofertą do nich. Jednocześnie agencja http://123media.pl/ znając moje oczekiwania, działa dla mnie różnymi technikami marketingu internetowego, budując większą widoczność w wirtualnej przestrzeni mojego sklepu.
własnybiznes

Re: Własny sklep online

Post autor: własnybiznes »

Wybierając platformę www, warto zainwestować w solidny serwer, hosting do Magento to dziś często platformy wirtualne. Świat idzie bardzo mocno w wirtualizację, to dużo bardziej optymalnie działające i lepiej wypadające kosztowo rozwiązania, z punktu widzenia użytkownika platforma wirtualnie, nie różni się niczym. Warto trochę o tym poczytać.
Grzegorz z Małkini

Re: Własny sklep online

Post autor: Grzegorz z Małkini »

W każdym sklepie potrzebne będą opakowania do wysyłki. Są firmy od opakowań, które udostępniają własne edytory do grafiki (np. www.pack2you.pl) i każdy może sam zaprojektować w kilka minut opakowanie z nadrukiem. Takie pudełko to wizytówka firmy, a klienci to teraz doceniają. Wg mnie to super skuteczna forma reklamy dla każdego sklepu e-commerce i nie tylko! Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
zuska
Posty: 42
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:35

Re: Własny sklep online

Post autor: zuska »

Jestem posiadaczką takiego swojego małego biznesu, którego działalność jest prowadzona właśnie jest w internecie. Na szczęście wiele rzeczy związanych z reklamą ogarnia dla mnie agencja http://influeme.com/ która specjalizuje się właśnie w marketingu szeptanym. Widać, że pracują tutaj specjaliści którym zależy by klient był zadowolony.
Rafał

Re: Własny sklep online

Post autor: Rafał »

Swój sklep posiadałem na platformie IAI i byłem bardzo zadowolony. Może również spróbuj tam założyć sklep. Niedawno trafiłem w tym miejscu - https://www.idosell.com/pl/blog/dodalis ... 1235327036, na informację, że do swojego sklepu możesz wprowadzić funkcje płatności iRaty i leasingu iLeasing. Myślę, że to w dzisiejszych czasach bardzo dobra opcja.

atelier sopot opinie
dżokuś

Re: Własny sklep online

Post autor: dżokuś »

No dobra, a czym kierować się przy wyborze specjalistów, którzy od dawna zajmują się tworzeniem takich sklepów? Pytam, ponieważ mam na oku ofertę https://entaris.pl/sklepy-wordpress/ która wydaje mi się porządna. Poprzednie realizacje Entaris wyglądają bardzo solidnie. Myślicie, że warto wybrać właśnie ich?
Awatar użytkownika
wandzia
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2019, 11:13

Re: Własny sklep online

Post autor: wandzia »

Prowadzę takowy już trzeci rok i przekonuje się coraz bardziej, że jeszcze kilka lat i fizyczne sklepy będą tracić sens. Dla klienta to oszczędność czasu a dla mnie finansów na wykończenie i prowadzenie fizycznej placówki. Dodatkowo postawiłam na współpracę z agencją http://marketingszeptanyagencja.pl/ która profesjonalnie działa dla mnie marketingiem szeptanym, docierając do targetowej grupy odbiorców z przekazem o mnie. To zdecydowanie wpływa na ilość odwiedzin mojej strony, zapytań ofertowych.
Awatar użytkownika
malinka
Posty: 38
Rejestracja: 21 sie 2020, 16:27

Re: Własny sklep online

Post autor: malinka »

Ja taki biznes prowadzę a konkretnie to małą aptekę, gdzie na brak klientów nie narzekam ;) Dodatkowo pomaga mi agencja http://pharmar.pl/ która działa dla mnie marketingiem internetowym, budując świadomość mojego istnienia. Specjalizują się w branży farmaceutycznej także wiedzą jak tutaj najlepiej wzbudzić zaufanie.
Oleś

Re: Własny sklep online

Post autor: Oleś »

Musisz dobrze zbadać rynek i sprawdzić, na jakim CMS pracują np. Twoje ulubione sklepy internetowe. Bez wątpienia musi posiadać płatności online. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że bardzo ważne jest to, by klient miał wiele możliwości płatności online. Tradycyjny przelew to już przeżytek. Dlatego warto zastanowić się nad systemem, który posiada wbudowany system płatności.
gość

Re: Własny sklep online

Post autor: gość »

Prowadzę taką działalność i jak dla mnie, to bardzo wygodna forma zarabiania pieniędzy, bo magazyn swoją drogą, a wirtualny sklep zawsze jest ładnie wyglądający i zachęcający do zakupów. Tu mam dodatkowe wsparcie od agencji http://3marketing.pl/ która poprzez marketing internetowy utrzymuje zainteresowanie potencjalnych klientów moją ofertą.
KarolSz

Re: Własny sklep online

Post autor: KarolSz »

Sklep online to duże wyzwanie, aby się rozwijał i jednocześnie generował odpowiednią sprzedaż to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również to jak dokładnie działa https://ideacto.pl/ ponieważ dbają o użyteczność i przyjazność serwisów internetowych jednocześnie zwiększając współczynnik konwersji. Dlatego warto zlecić im audyt, przygotowują rekomendację zmian które pozytywnie wpłynął na portal/stronę i też dokładny raport z błędami które trzeba będzie usunąć.
ODPOWIEDZ