Wybór betonowego szamba

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Ziuta
Posty: 143
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Wybór betonowego szamba

Post autor: Ziuta »

Podczas każdej budowy domu przychodzi moment w którym musimy wybrac odpowiedni sposob na pozbywanie się nieczystości z naszego domu. Chyba szambo wydaje się byc najbardziej odpowiednim rozwiązaniem. Wiem , ze szamba betonowe są różne dlatego trudno podjąć mi decyzje o tym , które bedzie najlepsze. Co wy byście polecili ?
Awatar użytkownika
Kinga00
Posty: 34
Rejestracja: 10 cze 2019, 22:42

Re: Wybór betonowego szamba

Post autor: Kinga00 »

Z pewnością, jeśli chodzi o szambo to najlepiej sprawdza się zbiornik betonowy z wysokiej klasy betonu, zbrojony. Taki zbiornik będzie bardzo wytrzymały więc może być zakopany nawet w miejscach przejazdowych. Tutaj - http://ehussomo.eklablog.com poczytacie sobie co nieco na temat budowy szamba, jego konstrukcji oraz prawidłowego użytkowania. To co najważniejsze to tak naprawdę wybór odpowiedniej pojemności zbiornika, jak również dbałość o jego systematyczne opróżnianie. Warto sobie poczytać jakie zalety ma takie szambo i jak wypada w zestawieniu z chociażby oczyszczalnią.
Awatar użytkownika
bunny
Posty: 88
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:50

Re: Wybór betonowego szamba

Post autor: bunny »

Wybór odpowiedniego szamba budzi wiele pytań. Zastanawiamy się chociażby czy postawić na plastikowy zbiornik czy betonowy? Ja osobiście stwierdziłam, że betonowy zbiornik będzie najlepszy. Znalazłam ostatnio nawet polskiego producenta KAMAL-BET http://kamal-bet.pl/wojewodztwo-zachodniopomorskie/ , który oferuje różne betonowe zbiorniki.
lexaa

Re: Wybór betonowego szamba

Post autor: lexaa »

To ja podpowiem wam, że świetne szamba betonowe dolnośląskie oferuje również firma Sepic i warto się zgłosić do nich, ponieważ dopasują dla was odpowiedni produkt. Taki, który spełni wasze wszelkie oczekiwania. Także super... Wydaje mi się, że ta opcja będzie najlepsza.
ODPOWIEDZ