Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Drozoń

Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Drozoń »

Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego? Trafiłem na firmę Invest Horeca i chciałbym dopytać się Was, czy warto na nich postawić i co również ważne jak to pod względem sprzętu wygląda w Waszej restauracji.
Jozoń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Jozoń »

W mojej ocenie szukając naprawdę dobrej jakości wyposażenia do gastronomii to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również hurtownie dostępne na naszym rynku i dokładnie chodzi mi tutaj o Invest Horeca https://investhoreca.pl/ z którymi mega dobrze nam się współpracuje!
OlekEś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: OlekEś »

Na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na hurtownię gastronomiczną Invest Horeca https://investhoreca.pl/ przede wszystkim bogata oferta, profesjonalne wsparcie obsługi i jednocześnie przystępne ceny. Warto poświęcić na to trochę czasu, żeby podjąć jak najlepszą decyzję zakupową dla swojej restauracji.
Drozoń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Drozoń »

OlekEś pisze: ↑23 paź 2021, 16:28 Na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na hurtownię gastronomiczną Invest Horeca https://investhoreca.pl/ przede wszystkim bogata oferta, profesjonalne wsparcie obsługi i jednocześnie przystępne ceny. Warto poświęcić na to trochę czasu, żeby podjąć jak najlepszą decyzję zakupową dla swojej restauracji.
Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że to nie koniec podpowiedzi z Waszej strony!
SewerynDoł

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: SewerynDoł »

W mojej opinii jak najbardziej dobrym kierunkiem kompletowania wyposażenia gastronomicznego jest właśnie hurtownia z którą pracujemy, czyli Invest Horeca https://investhoreca.pl/ i dobrze, że poprzednicy wyróżnili właśnie tą firmę. W ich przypadku zdecydowanie można mieć pewność, że będzie to współpraca konkretna i co najważniejsze na ustalonych warunkach. My do kawiarni potrzebowaliśmy ekspresu do kawy, pieców i urządzeń do produkcji słodkości typu gofry itd. Dlatego lepiej mieć dokładnie to co potrzebne, dostawy nie pozostawiają zastrzeżeń.
carmenn

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: carmenn »

Dokładnie tak -najlepiej kupować gastronomiczne artykuły w sprawdzonych miejscach, bo jakość jest bardzo tutaj ważna. Ja przykładowo teraz znalazłam firmę https://gastromania.sk/stlacadla-na-zemiaky.html i muszę przyznać, że mi się bardzo spodoba ich oferta. Według mnie opłaca się u nich dokonać zakupu.
ODPOWIEDZ