Zarządzanie produkcją

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
ogień

Zarządzanie produkcją

Post autor: ogień »

W przemyśle produkcyjnym ważna jest niezawodna i sprawna praca wszystkich maszyn. Sprawne zarządzanie produkcją pozwala zoptymalizować i zredukować ilość zasobów niezbędnych do wytworzenia towaru.
trawkąpalę

Re: Zarządzanie produkcją

Post autor: trawkąpalę »

Równie ważne są wydajne i niezawodne rozwiązania, firma Bartosz zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem takich rozwiązań. W przemyśle i produkcji bardzo liczy się niezawodność oraz wydajność, systemy automatyki, wentylacja czy przepompownie są bardzo wydajne i bardzo dobrze spełniają swoją rolę podczas eksploatacji.
Łucja088

Re: Zarządzanie produkcją

Post autor: Łucja088 »

Zarządzanie we własnej firmie to bardzo duża odpowiedzialność i należy stawiać na najlepsze produkty. Ostatnio zamówiłam na swoją hale maszynę do separacja metalu ponieważ potrzebowałam jest do produkcji artykułów sporzywczych. Jestem z niej zadowolona poniewaz świetnie działa. Polecam
Magduśśka

Re: Zarządzanie produkcją

Post autor: Magduśśka »

Zarządzanie produkcją to odpowiedzialna funkcja. Zawsze dbam o bezpieczeństwo i komfort pracy dla moich ludzi. W zeszłym roku zdecydowaliśmy się założyć kompletny system filtracyjny. Węgiel aktywny do filtrów powietrza zamówiliśmy od www.zdpwa.com.pl/wegiel-aktywny-sar-3-d ... -opis.html. To idealne rozwiązanie i bardzo skuteczne za razem. Najprościej mówiąc węgiel ma strukturę porowatą, więc wchłania zanieczyszczenia. Za jakiś czas trzeba go oddać do regeneracji i można go używać kolejny raz.
Kacoś

Re: Zarządzanie produkcją

Post autor: Kacoś »

Natomiast jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów do wykonywania trwałych połączeń klejonych w swojej firmie m.in zajmując się produkcją, to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://www.buehnen.pl/kleje/pa u których znajdziecie kleje PA. W branży motoryzacyjnej kleje PA Hot Melt stosowane są w przemyśle odlewniczym do produkcji rdzeni w procesie cold box lub hot box. Najwyższy standard z profesjonalnym podejściem do klienta!
Baśśka

Re: Zarządzanie produkcją

Post autor: Baśśka »

Witajcie. Wiedza jest tutaj niezbędna, żeby dobrze zarządzać. Znacie wszystkie narzędzia optymalizacji produkcji? Jeśli nie, to warto się zapoznać z artykułem na stronie https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... -lean-wcm/. My musieliśmy w tej kwestii zasięgnąć kilku opinii zanim wdrożyliśmy konkretne rzeczy u siebie.
ODPOWIEDZ