Złom cyny a zarobek

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Złom cyny a zarobek

Post autor: karin »

Co do samego skupu cyny, to może on być zrealizowany podobnie jak skup innych metali – albo za gotówkę, albo przelewem na konto klienta. Jednak ze względu na dość rzadkie występowanie tego metalu, większość firm rekomenduje jednak odwiedzenie stacjonarnego punktu sprzedaży metali i złomu metali kolorowych, aby dokonać ich wyceny. Ja ze swojej strony mogę polecić https://www.stellmet.pl/oferta,7,zlom_cyny_i_niklu ponieważ oferują najlepsze stawki.
Awatar użytkownika
rozkochana
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:41

Re: Złom cyny a zarobek

Post autor: rozkochana »

Niby często nie korzystamy z usług firm złomiarskich, takich jak http://scrapskupzlomu.pl/ , ale jednak dobrze jest mieć namiar na taką, która w miarę dobrze chociaż płaci za to, co chcemy sprzedać. I nie tylko chodzi o cynę czy miedź, ale też i nawet najzwyklejsze aluminium - też musimy wiedzieć, gdzie się korzystnie sprzeda, prawda? Ja akurat o Scap Złomu słyszałam wiele dobrego i do nich się wybieram.
dzióbek

Re: Złom cyny a zarobek

Post autor: dzióbek »

Ostatnio udało mi się otrzymać na złomie świetną cenę za odpady poprodukcyjne. Znalazłem tę firmę w sieci: https://profesrecykling.pl/skup-surowcow/odpady poprodukcyjne/ i muszę przyznać, że naprawdę warto skorzystać z ich usług. Szybko, sprawnie i mega profesjonalnie, do tego dobre ceny. Czego chcieć więcej od tego typu firmy? Polecam ich jak najbardziej!
ODPOWIEDZ