Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
girta
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:39

Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: girta »

Dziewczyny poszukuję spacerówki dla swojego synka, bo nadszedł czas na przesiadkę z gondoli na spacerówkę. Podoba mi się spacerówka Minima Plus marki Easy Go . Macie i polecacie czy nie ? Bo szczerze nie wiem jaki wózek wybrać.
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: zarazaa »

Śmiało możesz się decydować, bo na pewno się nie zawiedziesz. Bo wózki EasyGo to nie tylko solidne wykonanie ale również funkcjonalność i wygoda.
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: dorotija »

zarazaa zgadzam się z tobą że wózki EasyGo są świetne.
Awatar użytkownika
girta
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:39

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: girta »

Dzięki za informacje , a powiedzcie model wybrać , bo ciągle się waham.
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: dorotija »

Ja posiadam model Virage który jest wózkiem wygodnym, zwrotnym, stabilnym i prowadzi się go łatwo i przyjemnie . W czasie jazdy sprawuje się bardzo dobrze. Posiada regulowane oparcie, wygodną antypoślizgową rączkę oraz pojemny koszyk. Do tego można go złożyć jedną ręką.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 7
Rejestracja: 04 lis 2019, 14:31

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: Majkaaa »

Anex air-x bardzo fajny model;) Sama mam taki i jestem bardzo zadowolona. Solidny, wygodny a przy tym zwrotny i zgrabny. Super sobie radzi na każdym terenie;)
Awatar użytkownika
girta
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:39

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: girta »

no to pewnie i ja skuszę się na ten model Virage :) Dzięki raz jeszcze za pomoc i opinie :)

wolny komputer i internet
Awatar użytkownika
dora13
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2019, 19:10

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: dora13 »

Ja zaś znam model Quantum Air w wersji spacerowej również marki EasyGo . I stwierdzam że to znakomity wózek bo można go złożyć jedną ręką a duża pompowane i amortyzowane koła bardzo dobrze radzą sobie w czasie jazdy. Wózek jedzie płynni, lekko i jest stabilny , prowadnica obszyta jest skórą ekologiczną.
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: dorotija »

z virage na pewno będziesz zadowolona ale podejrzewam, ze każdy ich wózek jest równie fajny :) zastanów się i zamawiaj a potem daj nam tu znać na co postawiłaś :)
Awatar użytkownika
klaudiakrol
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2019, 5:37

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: klaudiakrol »

U nas na wakacyjny wyjazd kupiliśmy anex air x i również polecamy. Lekka, zwinna i solidnie wykonana spacerówka :)
Awatar użytkownika
girta
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:39

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: girta »

Kupiliśmy model Virage :) jest już nawet u nas :) i powiem tak - na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na fotkach. Jest moc :)
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: dorotija »

no to ekstra, świetny wybór :) ja jestem dość hmm wymagająca jeśli chodzi o wózki więc jeśli virage mi pasuje to i u Ciebie się sprawdzi na pewno :)
Awatar użytkownika
wikunia
Posty: 5
Rejestracja: 04 lis 2019, 15:23

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: wikunia »

ANEX air x jest bardzo lekka zwinna i w bardzo dobrej cenie .
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: radomska »

Być może ale moim zdaniem lepszego niż xlander x-fly którego ja mam nie znajdziesz, jest leciutki ale ma wygodne siedzisko rozkładane prawie na płasko. Tu https://mamygadzety.pl/x-lander-x-fly-recenzja/ zresztą dokładnie opisuje go blogerka
Kaśka43

Re: Zwinna i lekka spacerówka - co kupić ?

Post autor: Kaśka43 »

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrze wykonanej i jednocześnie funkcjonalnej spacerówki dla swojego malucha, aby mógł się wygodnie rozsiąść i jednocześnie odpocząć podczas spacerku to jak najbardziej polecam sprawdzić Recaro Kids https://www.recaro-kids.pl/wozki/spacerowki.html u których znajdziecie takie propozycje jak Easylife Elite 2 na którą sami postawiliśmy. Bardzo dobrze wykonane, przestronne, ale również zapewnia dzieciom wygodną pozycję do leżenia jeśli będą chciały się zdrzemnąć. Jak dla mnie super, no i pewnie za 8 miesięcy jeszcze dla córci posłuży :D
ODPOWIEDZ