lekarz od hormonów

Wszystko o medycynie, lekarzach i zdrowiu. Borykasz się z chorobami? Nie wiesz, jak poprawić odporność? Opowiedz o swoich problemach, postaramy się pomóc! Przypominamy: w przypadku poważnych objawów zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.
Awatar użytkownika
Zuzanna1962
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2022, 0:03

lekarz od hormonów

Post autor: Zuzanna1962 »

Hejka, byliście kiedykolwiek u lekarza od hormonów? Mnie przydałby się dobry endokrynolog Tychy, więc pomyślałam, że napiszę tutaj i być może ktoś z was będzie w stanie polecić mi sprawdzonego przez siebie specjalistę. Na to liczę, bo wiem, że opinie na różnych stronach mogą nie być miarodajne. Jacy lekarze są według was najlepsi i najbardziej doświadczeni?
Sławomir

Re: lekarz od hormonów

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonego i nowoczesnego centrum medycznego w Warszawie, to polecam Wam sprawdzić ofertę Body Move - https://bodymove.pl/rehabilitacja-krego ... -warszawa/ . Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
Lekarz

Re: lekarz od hormonów

Post autor: Lekarz »

Prywatne kliniki często oferują specjalistyczne programy leczenia chorób metabolicznych, w tym cukrzycy typu 1 i 2. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ zawiera informacje o dostępnych opcjach leczenia i wsparcia dla osób z cukrzycą.
ODPOWIEDZ