Medycyna naturalna - suplementy

Wszystko o medycynie, lekarzach i zdrowiu. Borykasz się z chorobami? Nie wiesz, jak poprawić odporność? Opowiedz o swoich problemach, postaramy się pomóc! Przypominamy: w przypadku poważnych objawów zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.
Awatar użytkownika
Idzisława
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:53

Medycyna naturalna - suplementy

Post autor: Idzisława »

Witam, niedawno od koleżanki dowiedziałam się, że istnieje firma produkująca suplementy z nano srebrem i złotem. Być może ktoś z was słyszał o tym producencie i będzie mógł mi pomóc :)
Awatar użytkownika
Protazy75
Posty: 18
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:42

Re: Medycyna naturalna - suplementy

Post autor: Protazy75 »

Myślę, że może chodzić o https://proaktiv.pl/. Mają w swojej ofercie produkty z nano srebrem. Sprawdź na ich stronie ;)
Awatar użytkownika
moris
Posty: 29
Rejestracja: 19 lut 2020, 21:14

Re: Medycyna naturalna - suplementy

Post autor: moris »

Bardzo interesujące produkty, opis przekonuje. Niemniej jednak na daną chwilę rozglądam się za dobrym suplementem dla mamy o wysokiej zawartości wapnia. Po badaniu densytometrycznym (pomiar gęstości kości) okazało się, że grozi jej osteoporoza. Trafiłem wczoraj na stronce https://calperos.pl/ na informacje o suplemencie Celperos wskazanym w profilaktyce i leczeniu tej niebezpiecznej i niestety częstej choroby. Jak myślicie, ten lek będzie dobry? Bardzo jestem też ciekaw wskazań dietetycznych, bo np. na temat picia mleka zdania są mocno podzielone.
Nuśka

Re: Medycyna naturalna - suplementy

Post autor: Nuśka »

A ja, szukam czegoś co pomoże mi w bólach mięśni. Ostatnio mam problemy, które źle wpływają na moje samopoczucie. W necie znalazłam pozytywną opinię na temat https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kol ... ment-diety. Jest to suplement diety, który ma pomagać na moje problemy. Co o tym sądzicie?
Miśa

Re: Medycyna naturalna - suplementy

Post autor: Miśa »

Hej misie pysie, czy ktoś z was zamawia na tej stronce https://apteka.bonifratrzy.pl/? Czy jest ona fajna? Polecacie jako aptekę? Zamówienia są wysyłane szybko? Są mili w razie kontaktu z klientem? Czy jest tam wszystko co człowiekowi do szczęścia potrzebne? Czy jednak lepiej poszukać gdzie indziej?
Miś

Re: Medycyna naturalna - suplementy

Post autor: Miś »

A testował ktoś może ormus lub orme ? Wiele czytałem na ten temat , ale szukam opini. Znalazłem swietna stronę która ma bogaty wybór , badania i zawiera wiele informacji http://ormus-online.pl dzwoniłem do nich świetnie doradzają ale zastanawiam się czy ktoś testował.
justyśka

Re: Medycyna naturalna - suplementy

Post autor: justyśka »

Moim zdaniem świetną sprawą jest naturoterapia warszawa, na którą warto się wybrać do http://rosamedclinic.pl/na-czym-polega-naturoterapia/ . Jest to jedna z najlepszych klinik, a same zabiegi wykonywane są jednak na bardzo wysokim poziomie, dlatego jak najbardziej warto tutaj zajrzeć. Dla mnie naturoterapia okazała się naprawdę skuteczna, także z czystym sumieniem mogę polecić ten zabieg. Jestem pewna, że również będziecie bardzo zadowolone z wyboru.
ODPOWIEDZ