Akumulator do auta

Szukasz dobrych fachowców? Uwielbiasz samochody? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
malwa
Posty: 58
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:14

Akumulator do auta

Post autor: malwa »

Chciałabym zapytać o zakup nowego akumulatora do auta. Mechanik rekomendował mi ten od marki http://www.autopart.pl/ , bo to podobny jeden z lepszych producentów akumulatorów. Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie? Proszę o Wasze porady ;)
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Akumulator do auta

Post autor: Zuzia »

Z tego, co się orientuję, to dobrej jakości akumulatory do auta można zamówić również w sklepie internetowym https://terenowiec.pl/. Polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są tam wygórowane ;)
obiadślad

Re: Akumulator do auta

Post autor: obiadślad »

Polecam sprawdzić czy nasze auto może obsługiwać typ akumulatorów bezobsługowych https://inzynieria.com/energetyka/wiado ... stosowanie są one znacznie bardziej wytrzymałe i trwałe, wymagają też mniej obsługi. Inne, ciekawe zastosowania wymienione są też w artykule, który zamieszczam.
sósek

Re: Akumulator do auta

Post autor: sósek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://multienergo.com/
kolacja99

Re: Akumulator do auta

Post autor: kolacja99 »

Firma Bater https://www.bater.pl/ to producent ogniw akumulatorowych, które swoje zastosowanie znajdują praktycznie wszędzie. Akumulatory samochodowe są jednym z takich zastosowań, cechują się dużą pojemnością, możliwością doładowania. Świat idzie do przodu a takie ogniwa są po prostu lepsze a nawet bardziej ekologiczne.
ODPOWIEDZ