Czego słuchacie w samochodzie?

Szukasz dobrych fachowców? Uwielbiasz samochody? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
gaja
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2022, 10:05

Czego słuchacie w samochodzie?

Post autor: gaja »

Jakiej muzyki najczęściej słuchacie w samochodzie, szczególnie podczas dłuższych podróży? Ja - głównie ze względu na wykonywaną przez mnie pracę, w samochodzie spędzam wiele godzin, dlatego często słucham nie tylko muzyki, ale czasem i książek czy podcastów. Ostatnio, w temacie muzyki, często sięgam po największe hity disco polo, np lubię zespół classic
winia

Re: Czego słuchacie w samochodzie?

Post autor: winia »

Jeszcze nie wiem czego będę słuchała bo dopiero sprawdzam jakie ma samochody wypożyczalnia samochodów Kraków bo to tam mam zamiar wynająć sobie samochód na wyjazd. Bardziej mnie interesują ceny i warunki wynajmu auta niż muzyka w samochodzie :)
Adam

Re: Czego słuchacie w samochodzie?

Post autor: Adam »

Czy posiadacie swojego ulubionego artystę muzycznego? Przeglądałem rozne portale informacyjne i znalazłem ciekawy artykuł o moi ulubionym piosenkarzu Dawidzie Podsiadło - https://ivevo.pl/dawid-podsiadlo-utalen ... iosenkarz/ .
fanta

Re: Czego słuchacie w samochodzie?

Post autor: fanta »

Ja coraz poważniej myślę o tym, aby poświęcić więcej uwagi muzyce. W związku z tym szukam namiaru na tłocznię płyt. Póki co, zainteresowała mnie oferta X DISC. Jeżeli ktoś z was miał okazję z nimi współpracować, to dajcie znać.
ODPOWIEDZ