Filtry do samochodu

Szukasz dobrych fachowców? Uwielbiasz samochody? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
hektor_60
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2022, 9:38

Filtry do samochodu

Post autor: hektor_60 »

Jakie filtry oleju do samochodu warto kupić? Muszę teraz wymienić wszystkie filtry w samochodzie i jednocześnie wymienić też olej. Będę to robić po raz pierwszy, dlatego mam nadzieję że wszystko pójdzie po mojej myśli. Macie jakieś porady dla kogoś kto własnie porywa się z motyką na słońce? Jestem pewny, że znajdzie się tu ktoś, kto ma jakieś fajne rady :)
FORD38

Re: Filtry do samochodu

Post autor: FORD38 »

Ja wybierając filtry nie zwracam uwagi na producenta, a na dopasowanie. najlepiej zdecydować się na import, bo wyjdzie najtaniej. W sklepach stacjonarnych w moim mieście części, dokładnie te same, są o wiele droższe, więc to się totalnie nie opłaca.

regulacja zawiasów puszkowych
stonka

Re: Filtry do samochodu

Post autor: stonka »

Nie musielibyście się przejmować takimi rzeczami gdybyście korzystali z wynajętego samochodu. Też się do tego powoli przymierzam bo chcę ograniczyć wydatki na samochód. Czytałem w tej publikacji https://wszczecinie.pl/komfortowa-podroz/36725 że komfortowa podróż nie musi wcale oznaczać podróży własnym samochodem. Równie dobrze może to być samochód z wypożyczalni :)
ODPOWIEDZ