Zakaz prowadzenia pojazdów

Szukasz dobrych fachowców? Uwielbiasz samochody? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
bozidar60
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2021, 2:17

Zakaz prowadzenia pojazdów

Post autor: bozidar60 »

Witam wszystkich. Czy ktoś z was otrzymał kiedykolwiek zakaz prowadzenia pojazdów z dowolnego powodu? Ja niestety tak, ale dowiedziałem się, że można złożyć wniosek o skrócenie zakazu, a najlepiej skontaktować się z doradcami z legalnajazda.pl. Słyszeliście o nich?
Awatar użytkownika
Bogdan73
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2020, 13:00

Re: Zakaz prowadzenia pojazdów

Post autor: Bogdan73 »

Doradcy, o których wspomniałeś poradzą sobie nawet z tak skomplikowanymi sprawami jak zatrzymanie prawa jazdy za alkohol. Mają naprawdę dużą wiedzę i oczywiście doświadczenie, dzięki czemu są w 100% skuteczni.
mośka

Re: Zakaz prowadzenia pojazdów

Post autor: mośka »

Coż czasami tak jest w przypadku alkoholizmu, ja zapisałam Jak macie problem z alkoholem, to najlepiej udac się na odwyk, wtedy wam pomoga profesjonalisci... moj znajomy jak miał problem z piciem to udał się na odwyk alkoholowy https://medox.org.pl/leczenie-odwykowe/
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Zakaz prowadzenia pojazdów

Post autor: Kamilla36 »

Jechaliście samochodem po pijaku i nie macie pojęcia, jak z tego wszystkiego wyjść bez dużych konsekwencji prawnych? Jest to mozliwe, ale potrzebna jest duża pomoc. Ogólnie więcej informacji znajdziecie na https://jazdapopijaku.pl/ . Jest tam dostępny adwokat jazda po alkoholu. Mogę Wam go polecić.
ODPOWIEDZ