Architekci z intusgroup.pl

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
kemal-60
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2021, 13:11

Architekci z intusgroup.pl

Post autor: kemal-60 »

Cześć. Co możecie mi powiedzieć na temat architektów z intusgroup.pl? Chciałbym zlecić im zaprojektowanie wnętrza mojego biura. Sądzicie, że są odpowiednimi specjalistami?
Awatar użytkownika
Malachiasz1964
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2021, 21:12

Re: Architekci z intusgroup.pl

Post autor: Malachiasz1964 »

Dla mnie to najlepsze biuro projektowe w Rybniku, a dodatkowym plusem jest fakt, że działają na terenie całego kraju. Widać, że projektowanie to ich pasja, więc do pracy podchodzą z dużym zaangażowaniem.
ośka

Re: Architekci z intusgroup.pl

Post autor: ośka »

Fajnie mieć dobrego architekta wnętrz, jednak wydaje mi się, że nie każdemu to znowu odpowiada. Bo to jednak są koszty, a niektórzy to nie są skorzy do wydawania. Stąd jestem pewna, że sporo osób nie zechce z tego skorzystać. Niemniej ja jednak powiem, że dla mnie to właśnie stare cegły są cudowne i je zamierzam mieć u siebie. Bez żadnego problemu.
Hreś

Re: Architekci z intusgroup.pl

Post autor: Hreś »

Na pewno do pracy projektowej warto wybrać sprawdzony program CAD. W naszym przypadku jako, że tworzymy projekty drogowe itd. to zdecydowaliśmy się na ZwCad 2022 https://www.zwcad.pl/ oraz w pakiecie dostaliśmy też dodatkowe szkolenia z podstaw jego obsługi co na początku było bardzo przydatne, elastyczne licencjonowanie, czy też zarówno wersje 32 ale i 64 bitowa.
ODPOWIEDZ