Biuro rachunkowe

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Aśka

Biuro rachunkowe

Post autor: Aśka »

Do obsługi księgowej firmy, polecam szczególnie gorąco biuro rachunkowe Domi Consulting. To świetni fachowcy, specjalizujący się głównie w księgowości i tłumaczeniach niemieckich, dlatego jeśli pracujecie bądź prowadzicie swoje własne biznesy u naszych zachodnich sąsiadów, zgłoście się właśnie do nich. Zajmą się takimi sprawami jak zwrot podatku zgorzelec czy wniosek o kindergeld, a w skrajnych sytuacjach pomogą złożyć odpowiedni wnioski do sądów. ;)

maszyna do skrawania
cegła

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: cegła »

Ja tam wole sam prowadzić księgowość i kadry. W firmie mamy program kadrowo-płacowy do rozliczania naszych pracowników m.in. składki zus, płace oraz inne deklaracje dla Urzędu Skarbowego.
Awatar użytkownika
fabi88
Posty: 65
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:09
Kontakt:

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: fabi88 »

Nie każdy przedsiębiorca potrafi profesjonalnie prowadzić sprawy kadrowe i płace. Zatrudnienie księgowej dla małych i średnich firm może okazać się zbyt drogie, dlatego dobrym rozwiązaniem jest outsourcing. Można poczytać o tym https://kolniak24.eu/pl/639_materialy_p ... zania.html . Osoba prowadzi rachunki, faktury, rozliczenia, czyli to, co księgowa, ale jest zatrudniony w firmie zewnętrznej. Jest to dużo tańsze rozwiązanie niż robienie nowego etatu.
baśka

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: baśka »

No koniecznie pomyślcie nad https://scanye.pl/ , to jest świetna sprawa dla takich naprawdę mocno zapracowanych księgowych. Ja bardzo lubię tego typu innowacje, potrafią wspomóc pracę i w dodatku się rozwijać bo np mam czas na większą liczbę klientów.
Sylwia Zyśka.

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Sylwia Zyśka. »

Biuro rachunkowe specjalizuje się wielu dziedzinach, pomoże obliczyć podatek od lokaty. Jeśli mamy więcej pytań i jakichkolwiek wątpliwości odnośnie inwestowania, planów kapitałowych, oszczędzania na emeryturę. warto zasięgnąć porady od specjalistów https://generali-investments.pl/content ... pitalowych, którzy wyjaśnią wszystkie niezrozumiałe terminy.
Czołek

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Czołek »

Miałam bardzo dobrą, zaufaną księgową, ale przeszła jakiś czas temu na zasłużoną emeryturę. Na szczęście polecono mi naprawdę fajne, rzetelne biuro księgowe, oferujące nowoczesną księgowość - mobilną. Z czystym sumieniem mogę polecić Financial Center https://fcenter.pl/uslugi/
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 138
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Badaka »

Ważna rzecz w prowadzeniu firmy, powinniście mieć kogoś kto się tym zajmie. Można kogoś zatrudnić, albo i pójść na współprace z biurem rachunkowym. Zobaczcie sobie tak może firmę http://sterrn.pl i ich pomoc w tym zakresie. Proponują tu również usługi kadrowo-płacowe.
Tubę

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Tubę »

U nas zdecydowanie w przypadku wsparcia dla księgowości przy wystawianiu faktur online wygrywa Ksiegowosc24 na rok 2021 https://ksiegowosc24.pl/produkt/program-do-faktur/ ponieważ przygotowali trzy różne wersje w zależności od potrzeb i jednocześnie zakresu funkcjonalności potrzebnej dla danej firmy. Przede wszystkim jest to rozwiązanie które działa stabilnie, w razie pytań i kłopotów jest dobra obsługa techniczna gdzie szybko można dowiedzieć się więcej w razie ewentualnych błędów.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Kamilla36 »

Warto wiedzieć, co i jak, jeśli chodzi o podatki. Od razu też zerknijcie sobie na stronę https://jpk.info.pl/pliki-jpk/podatek-cukrowy-cuk-1/ gdzie dowiecie się, że podatek cukrowy to podatek akcyzowy nakładany na sprzedaż napojów słodzonych cukrem, ew. innych produktów z wysoką zawartością cukru. Na pewno już o nim słyszeliście.
Tyśka

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Tyśka »

My zdecydowaliśmy się postawić na program RafSoft Standard 2021 https://www.rafsoft.net/ w przypadku którego możemy liczyć jednak na wygodę w pracy, poprawienie jakości ponieważ nie pojawiają się błędy w rozliczeniach no i obsługujemy m.in Kasa i Przelewy, Cennik, Lista kontrahentów, Ewidencja VAT i Raport sprzedaży itd. także wszystko co jest potrzebne do mniejszej firmy.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Mr Robot »

Takie biuro w dużym stopniu ułatwia pracę i sprawia, że mamy na głowie mniej problemów. Warto więc z tego korzystać, a na stronie https://bpion.pl/place-i-administrowanie-kadrami/ można znaleźć kontakt do sprawdzonego biura, z którego sami na co dzień korzystamy u nas w firmie.

bony mcdonald
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
Zuzannał

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Zuzannał »

Yyyyy no nie wiem, nie wiem. Twoja wypowiedzi jest bardzo uproszczonym podejściem do tego tematu. Biuro rachunkowe a raczej współpraca z nim daje ogromne możliwości optymalizacji wydatków. Powiedzmy sobie szczerze z każdej firmy fundusze wyciekają. Dzięki policzeniu wszystkich wydatków można znaleźć takie miejsca
Łukasz12

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Łukasz12 »

Zuzannał pisze: ↑16 sie 2021, 9:48 Yyyyy no nie wiem, nie wiem. Twoja wypowiedzi jest bardzo uproszczonym podejściem do tego tematu. Biuro rachunkowe a raczej współpraca z nim daje ogromne możliwości optymalizacji wydatków. Powiedzmy sobie szczerze z każdej firmy fundusze wyciekają. Dzięki policzeniu wszystkich wydatków można znaleźć takie miejsca
Masz racje. Było tak w naszej firmę dopiero policzenie rachunków nakłoniło szefostwo do zrezygnowania z pokrywających się usług
karol034

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: karol034 »

Witam, osobiście mogę polecić Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/, z ich pomocą można wybrać najlepsze biuro rachunkowe pasujące do Państwa obszaru działalnośći. Jest to dobre wsparcie dla przedsiębiorców oraz księgowych.
ODPOWIEDZ