ból gardła

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
laperela
Posty: 107
Rejestracja: 02 gru 2019, 20:46

ból gardła

Post autor: laperela »

Co może oznaczać ból gardła i biały nalot na migdałkach? ostatnio taki u siebie zauważyłam
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: ból gardła

Post autor: kilopi »

Znam ten problem! zawsze miewałam problemy z gardłem ale niedawno znalazłam taki artykuł https://bioaronsystem.pl/bialy-nalot-na ... m-choroby/ i okazało się, że winne mogą być migdałki.. muszę to koniecznie skontrolować, bo sytuacja nie wygląda najlepiej a domowe sposoby już niewiele pomagają
Awatar użytkownika
szyszka
Posty: 95
Rejestracja: 16 sty 2020, 14:27

Re: ból gardła

Post autor: szyszka »

a septogard znacie? dla mnie numer jeden jesli chodzi o solny bol gardła, i co najwazniejsze nie ma bardzo ostrego, mietowego smaku! :) szybko usmierza bol i przynosi ulge
Awatar użytkownika
slonica
Posty: 23
Rejestracja: 12 mar 2020, 20:50

Re: ból gardła

Post autor: slonica »

na drapanie i ból dla mnie najlepszy verbascon gardło, szybko łagodzi. Tabletki zawierają wyciąg z pelargonii i porostu, błyskawicznie pomaga na gardło
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: ból gardła

Post autor: Zuzia »

Ja zazwyczaj na ból gardła stosuję Neo Angin, który ma działanie antyseptyczne. Dużym jego plusem jest szybkość działania - w moim przypadku już na drugi dzień ból gardła jest praktycznie nieodczuwalny ;) Dlatego też polecam wyposażyć swoją apteczkę w te tabletki :)

tesco wywoływanie zdjęć przez internet
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: ból gardła

Post autor: Kamilla36 »

Mi na ból gardła najbardziej pomaga Octenisept. Pierwszy raz wypróbowałam tej metody gdy niespodziewanie rozbolało mnie gardło a ja nie miałam w domu odpowiednich leków. Wiedziałam, że w ten sposób można stosować octenisept, wiec wypróbowałam i po tym gdy zobaczyłam jak szybko działa, nie stosuję już nic innego.
Baśka22

Re: ból gardła

Post autor: Baśka22 »

Jeśli masz problemy z gardłem to najlepiej będzie odwiedzić laryngologa ale w dobie pandemii może być problem z dostępem do specjalistów. Polecam skorzystać z tej oferty https://cmp.med.pl/cmp-ochota/laryngolog/ jeśli jesteś z stolicy bo to najlepsze rozwiązanie. Jeszcze lepiej będzie jak wykupisz pakiet usług co da ci dostęp do większej liczby specjalistów i uważam że to najlepsze wyjście jeśli dbasz o swoich bliskich i siebie.
wiśnia59

Re: ból gardła

Post autor: wiśnia59 »

Przy okazji leczenia bólu gardła, warto wybrać tabletki nawilżające na gardło. Dzięki temu na pewno nie będziesz narzekać na suchość w gardle, co jest bardzo częste (i uciążliwe) przy różnego rodzaju infekcjach. Po więcej informacji zapraszam na stronę conagardlo, gdzie jest mnóstwo artykułów na temat zdrowia.
Rafał2

Re: ból gardła

Post autor: Rafał2 »

Najważniejsze to nie zwlekać z podjęciem odpowiedniego działania w kontekście poprawy stanu Waszego zdrowia. Skoro czujecie ból gardła, to kluczem powinno być dla Was skorzystanie ze wsparcia, jakie możecie uzyskać dzięki preparatom z https://ktomalek.pl/srodki-na-bol-gardla/k-8/1 Pomyślcie nad tym dobrze, bo to świetna opcja!
miśka226

Re: ból gardła

Post autor: miśka226 »

A znacie może jakieś domowe sposoby na ból gardła? Na stronie conagardlo.pl są podane, ale można też dowiedzieć się istotnych informacji na temat innych chorób. Między innymi tego jak się objawiają i jak można je leczyć. Właśnie dlatego warto jest zaglądać na tą stronę.
ODPOWIEDZ