Jaki CAD do tworzenia projektów?

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Łonek

Jaki CAD do tworzenia projektów?

Post autor: Łonek »

Witam!
Z jakiego programu CAD korzystacie jeżeli chodzi o tworzenie profesjonalnych projektów budowlanych? Macie może dla nas jakieś konkretne wskazówki z własnego doświadczenia, pozdrawiam i liczę że temat się nam rozwinie bo chcę podjąć jak najlepszą decyzję, pozdrawiam :)
Ełon

Re: Jaki CAD do tworzenia projektów?

Post autor: Ełon »

W takim razie śmiało mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na możliwości przygotowane przez ZwCAD 2021 jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego programu do efektywnej pracy i tworzenia wyjątkowych projektów, bez dużych problemów i dodatkowych wsparciem poprzez bardzo dobre zestawienie nakładek.
Luceś

Re: Jaki CAD do tworzenia projektów?

Post autor: Luceś »

Tutaj z poprzednikiem jak najbardziej mogę się zgodzić, jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy i jednocześnie dużych możliwości w zakresie znalezienia optymalnego programu CAD to warto zajrzeć na https://www.zwcad.pl/ gdzie dowiecie się jak dokładnie wygląda ten program, nowe funkcjonalności oraz po postu sobie go wygodnie przez miesiąc przetestujecie.
DamianOś

Re: Jaki CAD do tworzenia projektów?

Post autor: DamianOś »

O proszę dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że z Wasza pomocą temat się trochę rozwinie bo jednak znalezienie optymalnego rozwiązania w zakresie CAD-a na pewno nie jest prostym zadaniem tym bardziej, jeżeli zależy nam na jakości i profesjonalnym doradztwie ze strony obsługi (a nie wszędzie działa to tak jak być powinno).
geśń

Re: Jaki CAD do tworzenia projektów?

Post autor: geśń »

DamianOś pisze: ↑10 maja 2021, 8:18 O proszę dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że z Wasza pomocą temat się trochę rozwinie bo jednak znalezienie optymalnego rozwiązania w zakresie CAD-a na pewno nie jest prostym zadaniem tym bardziej, jeżeli zależy nam na jakości i profesjonalnym doradztwie ze strony obsługi (a nie wszędzie działa to tak jak być powinno).
Zajrzyj również tutaj https://www.programy-cad.pl/ - wszystko jest dobrze opisane :)
ODPOWIEDZ