Jaki dom seniora w Łodzi?

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
Slawa1998
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2019, 15:37

Jaki dom seniora w Łodzi?

Post autor: Slawa1998 »

Jaki możecie polecić mi dom opieki dla seniora w Łodzi? Szukam naprawdę godnej zaufania placówki, bo wiele złego można usłyszeć o tego typu miejscach.
Awatar użytkownika
Andżelika_64
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2019, 3:33

Re: Jaki dom seniora w Łodzi?

Post autor: Andżelika_64 »

Najlepszym miejscem jest zdecydowanie https://www.familia.lodz.pl/. Nie tylko zapewniają całodobową opiekę, ale organizują też zajęcia rehabilitacyjne. Pracownicy naprawdę starają się zapewnić mieszkańcom jak najlepsze warunki do życia. Sprawdź ich ofertę, może się przekonasz :)
Awatar użytkownika
Wiollka
Posty: 82
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:15

Re: Jaki dom seniora w Łodzi?

Post autor: Wiollka »

W Łodzi niestety nie znam, ale wiem, że w Nowym Dworze Mazowieckim jest bardzo dobra placówka dla seniorów. Mówię o "Domu Rodzinnym". Konkretnie jest to zakład opiekuńczo-leczniczy. Seniorzy mogą liczyć tam na wzorcową opiekę. Warunki lokalowe też są naprawdę dobre. Personel życzliwy i troskliwie opiekuje się starszymi, schorowanymi osobami.
Awatar użytkownika
obiadwsobote
Posty: 69
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:43

Re: Jaki dom seniora w Łodzi?

Post autor: obiadwsobote »

Zagdzam się.
kaśka

Re: Jaki dom seniora w Łodzi?

Post autor: kaśka »

najlepiej zainwestować w coś porzadnego... W takiej placówce jest całodobowa opieka lekarska, dyżurują pielęgniarki, także starsza osoba jest pod stałą obserwacją. My oddalismy naszego seniora do http://podtopolami.eu
kaśkowa

Re: Jaki dom seniora w Łodzi?

Post autor: kaśkowa »

Ja po sporym czasie od ostatniego postu nadal utrzymuje sprawę, że najlepszym możliwym miejscem dla seniora jest https://podtopolami.eu/ , wiele ciekawych zajęć super opieka o każdej porze dnia i nocy. To niezwykle ważne by starsza osoba czuła się swobodnie i bezpiecznie.
ODPOWIEDZ