Kredyt na fotowoltaike

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Róża

Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Róża »

Chciałam wraz z mężem w tym roku założyć panele fotowoltaiczne. Jednak nie posiadamy całej kwoty na taką inwestycje, dlatego zastanawiamy się nad kredytem. Czy znacie firmę, która udziela takich kredytów na preferencyjnych warunkach? Z góry dziękuje za każdą odpowiedz.
Mikołaj

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Mikołaj »

Najlepszą ofertę kredytową na eko inwestycje, posiada ta firma https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Zalety ich ofert to, preferencyjne oprocentowanie i długi termin spłaty bez konieczności angażowania własnego kapitału oraz szybka decyzja kredytowa, ze względu na autorski projekt finansowania odnawialnych źródeł energii w procesie w pełni online.

airtame wireless hdmi dongle
Kaźik

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Kaźik »

Mikołaj pisze: ↑23 sie 2021, 20:35 Najlepszą ofertę kredytową na eko inwestycje, posiada ta firma https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Zalety ich ofert to, preferencyjne oprocentowanie i długi termin spłaty bez konieczności angażowania własnego kapitału oraz szybka decyzja kredytowa, ze względu na autorski projekt finansowania odnawialnych źródeł energii w procesie w pełni online.
Czy cały proces kredytowania jest online? Nie ukrywam, że nie mam aktualnie czasu, by biegać po punktach stacjonarnych. Z tego co piszesz, ich oferta wydaje się całkiem ciekawa. Mama również do Ciebie pytanie, mianowicie, czy orientujesz się jak wygląda sprawa z dofinasowaniem od Państwa Polskiego w przypadku kredytu?
Rafił

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Rafił »

Tak, cały proces przebiega na stronie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Wniosek wypełnisz w parę minut, a decyzje otrzymasz przed monitorem w przedziale od 5 do 7 minut :) Jest to prosta procedura z którą powinieneś sobie poradzić bez problemu.
Braś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Braś »

Wcześniej się nie zastanawiałem nad fotowoltaiką, jednak ceny prądu nie należą do najtańszych, dlatego trzeba się zastanowić nad panelami. Myślę, że taki kredyt może być dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza że rata może być mniejsza, niżeli rachunek za prąd.
gumiś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: gumiś »

A nie lepiej skorzystać z programu Mój Prąd 2021? Pomyślcie o tym koniecznie. Tutaj http://universun.pl/nowosci/program-moj-prad-2021 macie wszystko dokładnie wyjaśnione. Uważam, że przede wszystkim warto przeanalizować opłacalność takiej decyzji. Przekalkulujcie sobie również ile możecie uzyskać dofinansowania. Być może w takim przypadku obejdzie się bez żadnego kredytu.
aldoszka

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: aldoszka »

Ja tez wlasnie korzystalam z tego programu a instalacje przeprowadzala nam firma https://passive-instal.pl/ - warto sie skontaktowac. dzialaja wlasciwie na terenie calego kraju, a maja mega doswiadczenie wiec juz na etapie wyboru dokladnie pomaga i podpowiedza co i jak
ODPOWIEDZ