księgowość

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
małgośka

księgowość

Post autor: małgośka »

Hej. Jeśli pracujecie w księgowości to warto ułatwić sobie pracę i wybrać https://www.oscbr.pl/ , dzięki któremu możemy łatwiej uniknąć pomyłek i błędów. Jest to bardzo dobra sieć, która pomaga kontrolować i prowadzić biznes. Dodatkowo posiada certyfikat potwierdzający wysoką jakość
Wawół

Re: księgowość

Post autor: Wawół »

Nawet dla mojej 3 osobowej firmy postanowiłem zatrudnić księgowość. Skorzystałem z usług https://www.ksiegowiwroclaw.pl/ Kiedyś współpracowałem wcześniej z jednym z księgowych od nich i mój wybór padł od razu na tą firmę. Nie warto ryzykować kilkuset oszczędzonych złotych na księgowości, bo może to się odbić przy pierwszej lepszej kontroli ze skarbówki :)

funkymedia opinie
Nizoń

Re: księgowość

Post autor: Nizoń »

Jeżeli chodzi o wsparcie księgowości w firmie to tutaj polecam zastanowić się nad programem do fakturowania Faktura VAT 2021 od https://www.rafsoft.net/ gdzie znajdziecie konkretny opis ich propozycji pakietów w zależności od rozbudowania o dodatkowe funkcjonalności. Jednocześnie można liczyć na pełne wsparcie obsługi technicznej, możliwość przetestowania za darmo i to przez miesiąc, żeby mieć pewność że sprosta Waszym wymaganiom i potrzebom.

ardon poznań
ODPOWIEDZ