księgowość

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
małgośka

księgowość

Post autor: małgośka »

Hej. Jeśli pracujecie w księgowości to warto ułatwić sobie pracę i wybrać https://www.oscbr.pl/ , dzięki któremu możemy łatwiej uniknąć pomyłek i błędów. Jest to bardzo dobra sieć, która pomaga kontrolować i prowadzić biznes. Dodatkowo posiada certyfikat potwierdzający wysoką jakość
Wawół

Re: księgowość

Post autor: Wawół »

Nawet dla mojej 3 osobowej firmy postanowiłem zatrudnić księgowość. Skorzystałem z usług https://www.ksiegowiwroclaw.pl/ Kiedyś współpracowałem wcześniej z jednym z księgowych od nich i mój wybór padł od razu na tą firmę. Nie warto ryzykować kilkuset oszczędzonych złotych na księgowości, bo może to się odbić przy pierwszej lepszej kontroli ze skarbówki :)
Nizoń

Re: księgowość

Post autor: Nizoń »

Jeżeli chodzi o wsparcie księgowości w firmie to tutaj polecam zastanowić się nad programem do fakturowania Faktura VAT 2021 od https://www.rafsoft.net/ gdzie znajdziecie konkretny opis ich propozycji pakietów w zależności od rozbudowania o dodatkowe funkcjonalności. Jednocześnie można liczyć na pełne wsparcie obsługi technicznej, możliwość przetestowania za darmo i to przez miesiąc, żeby mieć pewność że sprosta Waszym wymaganiom i potrzebom.
matyna

Re: księgowość

Post autor: matyna »

Wskazane jest by wybrać sprawdzone usługi księgowe , jeśli chce się mieć pewność, że wszystkie kwestie finansowe są w dobrych rękach. Zajmowanie się problemami z księgowością nie jest prostą sprawą dlatego warto skorzystać z usług https://www.ksiegowiwroclaw.pl/
Kalla88

Re: księgowość

Post autor: Kalla88 »

A czy przykładowo wiecie, czy urząd skarbowy może mieć dostęp do kont? Ja właśnie nie wiedziałam w sumie na ten temat, ale znalazłam artykuł https://optimax.biz.pl/urzedy-skarbowe- ... obywateli/ , który rzeczywiście mnie zainteresował. Jak chcecie też możecie się z nim zapoznać, bo interesujące tam rzeczy piszą.
bigusia

Re: księgowość

Post autor: bigusia »

Ja to jednak mam problemy z biznesem, nie do końca wiem, co i jak poprowadzić, dlatego jeśli można, to ja chętnie się na ten temat więcej dowiem. Dlatego nie ma jak budować niezależności bez wiedzy. Biznes musi być dla mnie kompleksowy. Stąd może warto sprawdzać takie podatki w szwecji ? Może jednak to będzie dobry system?
AndrzejM

Re: księgowość

Post autor: AndrzejM »

W przypadku kiedy rozglądacie się za konkretnymi programami do wsparcia księgowości to na pewno warto również mieć na uwadze te do fakturowania i tutaj jak najbardziej warto będzie zajrzeć na https://ksiegowosc24.pl/produkty/progra ... -standard/ i po prostu ocenić zakres funkcjonalności oraz czy po prostu jest to rozwiązanie potrzebne dla swojego biznesu. No i jak coś to też można pobrać wersję próbną na miesiąc za darmo.
ODPOWIEDZ