Nauka języka chińskiego

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
więcesław
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:10

Nauka języka chińskiego

Post autor: więcesław »

Cześć wszystkim. Chciałbym nauczyć się języka chińskiego, ponieważ planuję podróż i myślę, że dobrze byłoby móc porozumieć się z innymi w ich ojczystym języku. Pomyślałem, żeby zapisać się na kurs chińskiego od podstaw do profesjonalnej szkoły językowej. Myślicie, że to będzie najlepszy sposób na naukę?
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Nauka języka chińskiego

Post autor: Zuzia »

Język chiński wydaje mi się bardzo trudny. Ale podobno dla obcokrajowców bardzo trudna jest również nauka języka polskiego jako obcego. Czy są tutaj osoby, które się go uczą? Czy ktoś z Was korzysta może z podręczników, o których mowa na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/jezyk-polski-poziom-a2/? I jak wrażenia?
mały

Re: Nauka języka chińskiego

Post autor: mały »

Świetny pomysł, aby uczyć się języków. Jeżeli poszukiwalibyście podręczników w dobrych cenach, to śmiało sprawdźcie stronę pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/fizyka-1-po ... 78665.html . Posiadają bardzo dobre ceny i mnóstwo ciekawych książek.
Gracjan34

Re: Nauka języka chińskiego

Post autor: Gracjan34 »

Uczyć się można nie tylko języków, ale tez przedmiotów ścisłych np. fizyki, z tą książką to prościzna https://matfel.pl/product-pol-379081-Fi ... orowa.html
chacman14

Re: Nauka języka chińskiego

Post autor: chacman14 »

Mnie to ogólnie ciekawi temat języka polskiego i nowych słów czyli neologizmów. Jeśli chcecie wiedziec czym są neologizmy i jak powitają to sprawdźcie na bloga https://praktyczna-wiedza.pl/inne/nowe- ... eologizmy/ tam macie wiele ciekawych informacji o nowych i najciekawszych słowach jakie postały w języku polskim.
ODPOWIEDZ