Ochrona w firmie

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
Zuzanna
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2021, 9:04

Ochrona w firmie

Post autor: Zuzanna »

Na jakie rozwiązania w waszych firmach stawiacie, jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa? U nas działa jedynie monitoring, więc doszłam do wniosku, że przydałaby nam się również firma ochroniarska Piaseczno. Na pewno wszyscy czuliby się o wiele pewniej, będąc w pracy. Też zdecydowaliście się wynająć jakąś agencję? Było warto?
Miłosz

Re: Ochrona w firmie

Post autor: Miłosz »

U mnie też działa jedynie monitoring, plus dodatkowe czujniki ruchu i system alarmowy. Wydaje mi się, że jeżeli będzie to wykonane przez rzetelną firmę, to w zupełności starczy. Ja zainwestowałem w usługi od firmy Innex, cennik montażu monitoringu znajdziesz na ich stronie.
Krzyż

Re: Ochrona w firmie

Post autor: Krzyż »

Jeśli szukacie firmy ochroniarskiej, która zadba o wasze mienie, a także zabezpieczy je monitoringiem, to nie mogliście lepiej trafić, niż tutaj: https://www.omega-security.pl. W moim miemaniu mają doskonałą ofertę i warto skorzystać z ichniejszych usług.

internet netia bez limitu
sósek

Re: Ochrona w firmie

Post autor: sósek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.enexus.pl/kamery-szpiegowskie/zewnetrzne
żyłka

Re: Ochrona w firmie

Post autor: żyłka »

A czy pamiętacie o ochronie przeciw atakom DDoS? To jeden z najczęściej stosowanych ataków na firmy i instytucje administracji publicznej oraz zakłady produkcyjne i usługi transportowe. Serwery firmy są atakowane z wielu miejsc jednocześnie, a 70% ataków DDoS ma na celu odwrócenie uwagi od głównego ataku na dane firmowe. Zatem ochrona anty-ddos to dziś praktycznie konieczność jeśli chcesz unikać problemów w firmie

tapety na pulpit komputera motocykle
ODPOWIEDZ