Podkład na lato od Christiana Laurenta?

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
Mirella
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2020, 8:03

Podkład na lato od Christiana Laurenta?

Post autor: Mirella »

Czołem! :) Dziewczyny widziałam ostatnio w Rossmanie podkład do twarzy Christiana Laurenta i chodzi on teraz za mną :) Nie znam firmy, nigdy niczego nie używałam, więc postanowiłam na forum podpytać. Dobry on na lato? Szukam czegoś kryjącego ale przy tym delikatnego co mi nie spłynie na białą sukienkę :D :D :D
Awatar użytkownika
wege
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:45

Re: Podkład na lato od Christiana Laurenta?

Post autor: wege »

Dobry na lato, ja mam numer 2 wanilię ale jest troszkę ciemna, także przy dobieraniu koloru użyj testera w rossmanie, żeby podjąć świadomą decyzję
Obrazek
Awatar użytkownika
Mirella
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2020, 8:03

Re: Podkład na lato od Christiana Laurenta?

Post autor: Mirella »

Uff jak fajnie że tak szybko mi odpowiedziałaś. Bałam się, że nikt mi się tu nie trafi, kto zna ten podkład :) Co do koloru to ja i tak bym brała nr 1 bo mam bardzo jasna karnację. A jak z kryciem? Dopytuję, bo mam cerę naczynkową i muszę mieć podkład, który mi to zakryje :(
Awatar użytkownika
wege
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:45

Re: Podkład na lato od Christiana Laurenta?

Post autor: wege »

Jak dla mnie to jest to znana firma kosmetyków, może jej reklamy nie lecą co chwilę w telewizji, ale mają wiele dobrych produktów, co jakiś czas na youtubie jakas blogerka je poleca. Mam z tej firmy podkład i płyn micelarny też super. No ale cieszę się, że mogłam pomóc :)
Awatar użytkownika
Betka
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:29

Re: Podkład na lato od Christiana Laurenta?

Post autor: Betka »

Kiedyś miałam podkład christiana laurenta w buteleczce. Na lato był właśnie świetny, bo delikatny i nawilżający skórę. Potem wycofali go z produkcji niestety :( Chyba też wypróbuję ten face adept w rossmanie. Może to taki sam podkład tylko opakowania zmienili
Awatar użytkownika
Mirella
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2020, 8:03

Re: Podkład na lato od Christiana Laurenta?

Post autor: Mirella »

Kupiłam, rzeczywiście jest lekki i subtelny. Na pewno nie zapycha i nie tworzy maski na twarzy. Na lato bomba dzięki dziewczyny :) kupiłam kolor nr 3 żeby mi się z opalenizna komponowało
Awatar użytkownika
wege
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:45

Re: Podkład na lato od Christiana Laurenta?

Post autor: wege »

Hahaha, ja nie kupuję na lato nigdy ciemniejszego podkładu chyba dlatego że aż tak sie nie opalam,taki sam kolor nosze przez cały rok :)
ODPOWIEDZ