Rozwód kościelny - warto?

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
Herakles96
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2020, 5:14

Rozwód kościelny - warto?

Post autor: Herakles96 »

Witajcie. Czy są tu osoby po rozwodzie kościelnym? Jak wygląda taki proces i co można dzięki temu zyskać? Mam dość trudną sytuację i myślę, że to jedyne dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Milorad96
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2019, 5:46

Re: Rozwód kościelny - warto?

Post autor: Milorad96 »

Taki rozwód to po prostu unieważnienie ślubu kościelnego, więc po rozstrzygnięciu sprawy możesz po raz kolejny taki ślub wziąć. Warto zainwestować w dobrego adwokata kościelnego, ja polecam https://www.adwokatkoscielny.pl/.
Awatar użytkownika
olga23
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:44

Re: Rozwód kościelny - warto?

Post autor: olga23 »

Rozwód kościelny to poważna sprawa i nie łatwa. Może uda Ci się z podziałem dobrym majątkowym jak będzie dobry pomysł dobry adwokat taki jak tutaj http://adwokat-czwakiel.pl/dla-ciebie/r ... y-majatku/ . Warto szukać i znajdować coś ciekawego, aby rozwiązać problem.
Awatar użytkownika
kolor
Posty: 61
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:50

Re: Rozwód kościelny - warto?

Post autor: kolor »

Moim zdaniem trzeba zrobić wszystko by ratowac małżeństwo. Jednak czasami jest to niemożliwe jeśli na przykład doszło do zdrady i nie możemy wybaczyć partnerowi. Wtedy najlepiej zatrudnić dobrego adwokata. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://poznanrozwod.pl/. To Kancelaria adwokacka z Poznania. Myślę, że taka pomoc jest bardzo potrzebna szczególnie gdy zależy nam na orzeczeniu o winie partnera.
ODPOWIEDZ