Skuteczne inwestowanie

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
klemens96
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2020, 14:22

Skuteczne inwestowanie

Post autor: klemens96 »

Witam. Bardzo chciałbym sprawdzić się w branży inwestycyjnej, ale obawiam się, że nie mam wystarczającej wiedzy. Jakie macie dla mnie rady?
Awatar użytkownika
Beatrycja89
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 0:45

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: Beatrycja89 »

Ja polecałabym Ci zapisać się na warsztaty wiwn.pl, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę merytoryczną, jak i praktyczną. To zdecydowanie ułatwi Ci podejmowanie decyzji, nauczy, jak inwestować z zyskiem i pokaże, czego unikać, żeby nie stracić. Sama uczestniczyłam w tym szkoleniu i bardzo je polecam :)
Awatar użytkownika
matos24
Posty: 56
Rejestracja: 01 cze 2020, 9:59

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: matos24 »

Mi w skutecznym inwestowaniu bardzo pomógł pewien doświadczony doradca finansowy Olsztyn ma na szczęście wielu takich specjalistów. Sporo miałem pomysłów na temat inwestowania, ale nie do końca wiedziałem co będzie najlepsze. Z pomocą doświadczonego doradcy udało się idealnie wstrzelić z inwestycją :)
Awatar użytkownika
calathe
Posty: 85
Rejestracja: 06 lut 2020, 14:51

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: calathe »

Najlepiej to działać w systemie XTB i już. Jak macie oszczędności to ich przede wszystkim nie trzymać w skarpecie bo to najgorsze co moze byc :) Inflacja jest dla pieniedzy bezlitosna, najlepiej zainwestować to w surowce albo w forexa :)
Awatar użytkownika
Mirella
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2020, 8:03

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: Mirella »

no ja nie trzymam oszczędności w skarpecie :lol: bo pieniądz traci na wartości jeśli leży i nie jest inwestowany :D no ale też trzeba to mądrze zrobić, z doradcą. my skorzystaliśmy z oferty firmy Vienna, która pokazała nam plan oszczędnościowy. ulokowaliśmy bezpiecznie :P
Fimoś

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: Fimoś »

Myślę, ze warto również inwestować w metale szlachetne najlepiej w formie jednouncjowych monet bulionowych. Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę https://www.mennicaskarbowa.pl/, gdzie można bez większego problemu kupić złoto pod inwestycje i też z łatwym dostępem bo nie trzeba czekać tygodniami tak jak to jest u konkurencji.
ODPOWIEDZ