Skuteczne kosmetyki na zmarszczki

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
ŁucjaEs

Skuteczne kosmetyki na zmarszczki

Post autor: ŁucjaEs »

Hej :)
Przychodzę do Was z jednym pytaniem, a mianowicie ja radzicie sobie z problemami cery starzejącej się po 50-ce bo naprawdę nie wiem na co warto tutaj zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie warto ich szukać jednocześnie licząc na dobre ceny, skuteczność naturalnego składu i poprawę jędrności cery. Pomożecie?
Liśka

Re: Skuteczne kosmetyki na zmarszczki

Post autor: Liśka »

No to może warto w takim razie wziąć pod uwagę również serię od Summe, ponieważ to co ich wyróżnia to czystość naturalnego składu, skuteczności działania i też ogólnie jest bardzo znana za granicą. W Polsce dopiero wchodzi, ale też już coraz więcej kosmetyczek nawet ich kosmetyków i zabiegów używa w swoich gabinetach
AmelkaDyś

Re: Skuteczne kosmetyki na zmarszczki

Post autor: AmelkaDyś »

Jak najbardziej mogę się zgodzić, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości kosmetyków do pielęgnacji cery o słabym nawilżeniu i jędrności to warto zajrzeć na https://summe.pl/seria/cell-c-line/ to seria antiaging z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy i wzmacnia zdolność skóry do regeneracji. Nie zawiedziecie się ;)

eucerin krem na zaczerwienienia
ŁucjaS

Re: Skuteczne kosmetyki na zmarszczki

Post autor: ŁucjaS »

AmelkaDyś pisze: ↑20 paź 2021, 8:34 Jak najbardziej mogę się zgodzić, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości kosmetyków do pielęgnacji cery o słabym nawilżeniu i jędrności to warto zajrzeć na https://summe.pl/seria/cell-c-line/ to seria antiaging z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy i wzmacnia zdolność skóry do regeneracji. Nie zawiedziecie się ;)
No to super, oby mi konkretnie pomógł. Mam nadzieję, że problem w końcu zniknie!
Weroniśka

Re: Skuteczne kosmetyki na zmarszczki

Post autor: Weroniśka »

Akurat co do serii tych kosmetyków przy problemach związanych z zanieczyszczoną skórą i trądzikiem to jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam serię Summe Beclarity ponieważ kontroluje produkcję i syntezę melaniny i naprawdę widać zmiany. Jak zawsze przy mojej jasnej karnacji te przebarwienia były mocno widoczne, tak teraz cera jest jednolita :)
ODPOWIEDZ