Urodziny dziecka - jak zorganizować?

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
symeon
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2019, 5:10

Urodziny dziecka - jak zorganizować?

Post autor: symeon »

Witajcie, niedługo moja córka kończy 6 lat i chciałbym zorganizować jej przyjęcie, które zapamięta na długo. Myślałem o wynajęciu sali zabaw w Szczecinie. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
klementyna99
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 22:35

Re: Urodziny dziecka - jak zorganizować?

Post autor: klementyna99 »

Świetny pomysł, córa na pewno będzie zadowolona. Gdybyś potrzebował profesjonalnego organizatora i obsługi przyjęcia, to bardzo polecam all4fun.szczecin.pl. Sama korzystałam z ich pomocy przy okazji urodzin syna. Oferują masę atrakcji, którym nie oprze się żadne dziecko :)
Awatar użytkownika
zachodslonca
Posty: 278
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:56

Re: Urodziny dziecka - jak zorganizować?

Post autor: zachodslonca »

Jak się dobrze poszuka to można znaleźć bardzo fajne propozycje w niewysokiej cenie. Ja dla żony szukam wśród tych propozycji http://protime24.pl/ Bardzo ładne bransoletki i ciekawe wzory. Marka znana i ceniona na naszym rynku I sporo cen promocyjnych. Trudny wybór, nie wiem na co się zdecydować.
Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 105
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:51

Re: Urodziny dziecka - jak zorganizować?

Post autor: ludwika »

Ja bardo lubię organizować moim dzieciom urodziny, bo mam z tego niesamowitą frajdę. Najbardziej to lubię z https://godanparty.pl/ zamawiać te wszystkie elementy dekoracyjne czyli balony, piniatę czy papierowe i kolorowe kubeczki, talerzyki itp. Ja stroję mój dom to sama się wtedy trochę czuję jak dziecko :)
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Urodziny dziecka - jak zorganizować?

Post autor: Zuzia »

A czy warto Waszym zdaniem zamówić butle z helem na urodziny dziecka? Czy Wy korzystacie z takich gadżetów? Widziałam w internecie, że wcale nie jest to duży wydatek, a wydaje mi się, że dzieciom mogłoby to sprawić wiele radości ;) A Wy jak uważacie?
ODPOWIEDZ