Urządzenie do liftingu twarzy

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Żaklin

Urządzenie do liftingu twarzy

Post autor: Żaklin »

Szukam urządzenia do liftingu twarzy. Mam swój gabinet kosmetyczny i chciałam rozszerzyć działalność o więcej usług. Jedną z nich ma być lifting twarzy, który stał się bardzo popularny. Jeśli możecie polecić jakieś urządzenie do tego zabiegu, to z chęcią skorzystam :)
Zośka

Re: Urządzenie do liftingu twarzy

Post autor: Zośka »

Znam tylko jedno urządzenie, które jest godne polecenia. Mianowicie chodzi mi o ten model - https://ifapro.pl/qtera-rf/. Qtera, posiada bardzo dobre parametry oraz nowoczesny wygląd. Klientki będą zadowolone z zabiegów na tym urządzeniu, a pracownice z łatwości jego użytkowania.
gośia

Re: Urządzenie do liftingu twarzy

Post autor: gośia »

Nie słyszałam jeszcze o tym urządzeniu. Koniecznie muszę się przyjrzeć jego parametrom. Zwłaszcza, że za jakiś czas, mam zamiar zmienić swoje obecne urządzenie do liftingu. Jest to już przestarzały model i najwyższy czas zmienić go na nowszy model :)
Oleśia

Re: Urządzenie do liftingu twarzy

Post autor: Oleśia »

Jak wejdę na tą stronę - https://ifapro.pl/qtera-rf/, to mogę od razu je tam zamówić? Szczerze pisząc, to te urządzenie wydaje się całkiem dobre. Już porównywałam je do innych, podobnych urządzeń i Qtera niektóre bije na głowie. Na pewno jest aktualnie na szycie moje listy.
Myśka

Re: Urządzenie do liftingu twarzy

Post autor: Myśka »

Oleśia pisze: ↑22 wrz 2021, 12:26 Jak wejdę na tą stronę - https://ifapro.pl/qtera-rf/, to mogę od razu je tam zamówić? Szczerze pisząc, to te urządzenie wydaje się całkiem dobre. Już porównywałam je do innych, podobnych urządzeń i Qtera niektóre bije na głowie. Na pewno jest aktualnie na szycie moje listy.
Najlepiej zrobisz, jeśli skontaktujesz się z dystrybutorem. Dzięki temu, od razu otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania, które niewątpliwie masz. Myślę, że kontakt telefoniczny będzie tutaj najlepszy. Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłaś, że zdecydowałaś się na Qtera ;)
Żaklina

Re: Urządzenie do liftingu twarzy

Post autor: Żaklina »

ja chciałabym wam polecić sklep https://medikapoland.pl/pl/61-mccm-ekst ... cha-2.html to oferta dla salonów kosmetycznych czy salonów medycyny estetycznej. Bo to tutaj można zamówić akcesoria i gadżety i urządzenia pomocne podczas różnych zabiegów. Sprawdźcie na całą ofertę tej firmy. Zachęcam.
Ola Frańka

Re: Urządzenie do liftingu twarzy

Post autor: Ola Frańka »

Zobacz jakie efekty da Ci sam Laserowy peeling węglowy https://coco-time.pl/laser-q-switch-peeling-weglowy/. U mnie widoczne było natychmiastowe jest oczyszczenie skóry oraz zwężenie porów. Dodatkowo zauważuyłam ujednolicenie kolorytu. Zachodzi stymulacja produkcji kolagenu i stymulacja odbudowy komórek, dzięki czemu masz w pakiecie ustabilizowanie wydzielania sebum. jestem bardzo zadowolona.
Dorota Kąber

Re: Urządzenie do liftingu twarzy

Post autor: Dorota Kąber »

Zdecydowanie warto działać, jeżeli twoja skóra pozostawia wiele do życzenia i nie jesteś zadowolona z jej stanu – wybierz laser frakcyjny w bezpiecznym i doświadczonym salonie https://medycynaestetyczna.info/cherry- ... cyjny-co2/. zabieg wykonywany przy znieczuleniu miejscowym. Idealny gdy chcesz usunąć zmarszczki, przebarwienia, zlikwidować rozszerzone pory czy zmniejszyc widoczność blizny- jak ja:) Bardzo skuteczny zabieg.
Zośia

Re: Urządzenie do liftingu twarzy

Post autor: Zośia »

Jeśli chodzi o lifting twarzy, to polecam wybrać się do tego gabinetu medycyny chińskiej - https://www.energiazycia.net.pl/. Szczególnie polecam akupunkturę kosmetologiczną. Zabieg przeznaczony jest dla osób które, są zainteresowane spowolnieniem i zatrzymaniem procesów starzenia przy zachowaniu naturalnego wyglądu.
Bolka

Re: Urządzenie do liftingu twarzy

Post autor: Bolka »

Czy ktoś z was ma doświadczenie z walką z suchą skórą twarzy? Chciałbym dowiedzieć się, jakie produkty i metody pielęgnacji są najskuteczniejsze. W jednym z artykułów, które czytałem na temat pielęgnacji suchej skóry, trafiłem na link https://aruba.rzeszow.pl/sucha-skora-tw ... ielegnacji który dostarczył mi wiele cennych wskazówek.

bochnianin kamery
ODPOWIEDZ