Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
tabita93
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 2:20

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: tabita93 »

Cześć! Ostatnio zastanawiałam się, nad zapisaniem swojego syna na jakieś zajęcia dodatkowe, bo młody ma niepohamowaną energię :) Zaciekawiła mnie oferta Akademii Sportu Wesoła w Warszawie. Znacie tę placówkę? Polecacie?
Awatar użytkownika
sław_69
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 13:33

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: sław_69 »

Mnie klub sportowy Wesoła zachęcił ofertą treningów piłki nożnej. Syn bardzo lubi "kopać piłkę", więc za długo się nie zastanawiałem. Dobrze zrobiłem, bo młody nie może doczekać się kolejnych treningów. Mają też świetnych trenerów, więc zdecydowanie polecam ;)
Awatar użytkownika
river
Posty: 51
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:51

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: river »

U nas jest sporo zajęć dodatkowych, a jeszcze doszło jedno bo musi córka poćwiczyć wymogę. Dlatego od października odwiedzać będziemy gabinet logopedyczny warszawa - prawidłowa wymowa to podstawa!
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: Zuzia »

Moim zdaniem na pewno warto zadbać o to, aby dziecko znało język obcy, zwłaszcza język angielski. Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje profesjonalne kursy językowe, o których możecie poczytać sobie na przykład na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski. Jak widać w ofercie są również specjalne kursy dla dzieci ;)
Awatar użytkownika
fabi88
Posty: 65
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:09
Kontakt:

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: fabi88 »

Uważam, że dzieci mają za mało ruchu, bo same zajęcia z w-fu nie wystarczą. Dlatego swoje pociechy zapisałam na zajęcia z brazylijskiego jiu-jitsu, bo zawsze chciały uprawiać sztuki walki. Polecam treningu u http://wswietnejformie.pl/bjj-kids-wroclaw/ . Mają doświadczonych trenerów, którzy potrafią rozmawiać z dziećmi. Moje czekają na każdy trening z niecierpliwością.
Dyśia

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: Dyśia »

Moim zdaniem takie zajęcia mogą nawet wpłynąć na przyszłość dziecka. Dlatego jak moja pociecha, będzie w wieku przedszkolnym i przyjdzie czas na zapisanie go do przedszkola, to zdecyduję się na to https://fiqmiku.pl/. Posiadają wiele zajęć dodatkowych, od tańca po judo. Również bardzo ważną kwestią jest to, że mają język angielskim, na którym również mi zależy.
sakuś

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: sakuś »

No my wybraliśmy Te Vizję na Wawrze i po dwóch latach absolutnie wyboru nie żałujemy, ponieważ mamy pewność, że nasze dziecko rozwija się w odpowiedni sposób realizując ponad przeciętny program, który na pewno daleko zaprowadzi Twoje dziecko. Sprawdźcie!
Awatar użytkownika
obiadwsobote
Posty: 69
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:43

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: obiadwsobote »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie, to szkoła w której sporo czasu poświęca się właśnie na zajęcia dodatkowe. To dobra okazja nie tylko do zdobycia dodatkowej wiedzy ale i zawiązywania przyjaźni i relacji, dzieci dzięki temu jeszcze lepiej i chętniej aktywnie uczestniczą wspólnie już w normlanych zajęciach i lekcjach.
miluś

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: miluś »

Przez epidemię moje dziecko nie może chodzić na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do matury . Wiec wpadłam na pomysł ze kupie mu taki podręcznik wspomagający nauczanie tutaj " Teraz matura. Język angielski. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony " . Znalazłam go w tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/teraz-matura. Pozwala oswoić się z formą egzaminu ustnego dzięki przykładowym zestawom do matury ustnej w wersji dla zdającego oraz egzaminującego.
MonikaGrudziądz

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: MonikaGrudziądz »

Dzięki wszystkim za bardzo ciekawe opinie w tym temacie. Wychowanie dziecka to duża odpowiedzialność, dlatego trzeba przemyśleć plan działania wystarczająco wcześnie. Mogą do tego posłużyć książki czy też wiedza bardziej doświadczonych osób. Trzeba się oczywiście nią dzielić między sobą ponieważ w ten sposób zwiększamy potencjał naszego dziecka. Najważniejsze oczywiście będzie kilka pierwszych lat jego życia. Nauczenie się takich umiejętności jaki czytanie to podstawa. Warto sobie zadać pytanie jaką taktykę obrać i jak zachęcić dziecko do czytania bo nie każdy rodzic o tym wie. Dobrym przykładem niech będzie ten artykuł - http://czytamsobie.pl/sposoby-by-zachec ... i-czytania poszerzający znacznie naszą świadomość odnośnie tego zagadnienia. Oczywiście samo przeczytanie nam wiele nie da jeśli nie zaczniemy wdrażać tych pomysłów w zycie. Także życze wszystkim cierpliwości oraz jak najszybszych rezultatów.
Kaśia

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: Kaśia »

Córka mojej koleżanki, jest zapisana do tego przedszkola https://fiqmiku.pl/. Mają tam mnóstwo zajęć dodatkowych, dzięki którym dziecko może odkryć swój talent. Dlatego jak mój syn tylko będzie w wieku przedszkolnym, od razu go tam zapiszę. Podoba mi się to, że drugim jeżykiem w którym się komunikują w przedszkolu, jest język angielski. Jest to dla mnie bardzo ważna kwestia.

rozdzielnice licznikowe podtynkowe
Awatar użytkownika
Asuna
Posty: 56
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:11

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: Asuna »

Ważna jest nauka języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego. Można wprowadzić metody nauki, które tutaj https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html zostały wspomniane. Rodzice powinni o edukację dziecka zadbać i to od najmłodszych lat
dominis

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: dominis »

Zajęcia dodatkowe są kluczowe dla rozwoju dzieci, szczególnie nauka języka angielskiego, który jest globalnym środkiem komunikacji. Książki w języku angielskim, jak "Confronting the Boundaries" autorstwa Wade'a Powersa L., znacząco wspierają naukę tego języka. Poprawiają one płynność i zrozumienie języka, jednocześnie otwierając dzieci na różnorodne kultury, co jest nieocenione w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i empatii. :D
agaa012

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Post autor: agaa012 »

W sklepie Matfel znajdziesz szeroki asortyment książek z wierszami dla dzieci, które z pewnością rozbudzą wyobraźnię najmłodszych. To doskonałe źródło inspiracji i edukacji, pełne kreatywnych rymów i barwnych ilustracji, idealne na prezent dla każdego dziecka. :D
ODPOWIEDZ